I am Zlatan Ibrahimovic (okładka  miękka)

Oferta Libristo : 49,17 zł

49,17 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 6-8 dni

Oferta ABE BOOKS : 69,35 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Shocking, hilarious, and eye-wateringly frank, Ibrahimovic's critically-acclaimed memoir dishes the dirt on everyone from Pep Guardiola and Jose Mourinho, to David Beckham and Lionel Messi. A no-holds barred football memoir for fans of "The Secret Footballer" and "Footballer Manager Stole My Life". Shortlisted for the August Prize, the Swedish equivalent of the Booker Prize.

ID produktu: 1070085021
Tytuł: I am Zlatan Ibrahimovic
Autor: Ibrahimović Zlatan , Lagercrantz David , Urbom Ruth
Wydawca: Penguin Books
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 352
Data premiery: 2004-09-13
Rok wydania: 2004
Forma: książka
Wymiary [mm]: 27 x 198 x 128
Indeks: 13693732
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

O autorach:

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig My First Little Library 8 books Opracowanie zbiorowe
5/5
23,79 zł
27,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Tales of the Greek Heroes. Penguin Readers. Level 7 Opracowanie zbiorowe
5/5
21,24 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa The Extraordinary Life of Michelle Obama. Penguin Readers. Level 3 Opracowanie zbiorowe
4.5/5
21,24 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Extremely Loud. Penguin Readers. Level 5 Opracowanie zbiorowe
4.5/5
21,24 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa BEOWULF Opracowanie zbiorowe
0/5
81,70 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego