I am Zlatan Ibrahimovic (okładka miękka)

Oferta empik.com : 47,99 zł

47,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 3 tygodnie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta Libristo : 48,64 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 86,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Keane Roy Obcojęzyczne | okładka miękka
51,99 zł
asb nad tabami
Lloyd David Obcojęzyczne | okładka miękka
47,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 3 tygodnie

Shocking, hilarious, and eye-wateringly frank, Ibrahimovic's critically-acclaimed memoir dishes the dirt on everyone from Pep Guardiola and Jose Mourinho, to David Beckham and Lionel Messi. A no-holds barred football memoir for fans of "The Secret Footballer" and "Footballer Manager Stole My Life". Shortlisted for the August Prize, the Swedish equivalent of the Booker Prize.

Tytuł: I am Zlatan Ibrahimovic
Autor: Ibrahimovic Zlatan , Lagercrantz David , Urbom Ruth
Wydawca: Penguin Books
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 352
Data premiery: 2004-09-13
Rok wydania: 2004
Forma: książka
Wymiary [mm]: 27 x 198 x 128
Indeks: 13693732
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorach:

I Am Zlatan Ibrahimovic Ibrahimovic Zlatan
audiobook mp3
0/5
(0/5) 0 recenzji
53,99 zł
I Am Football Ibrahimovic Zlatan
okładka twarda
0/5
(0/5) 0 recenzji
115,99 zł
Ja, Ibra Ibrahimović Zlatan , Lagercrantz David
okładka miękka
4.7/5
(4,7/5) 50 recenzji
25,93 zł
39,90 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Penguin Readers. Level 7. Tales of the Greek Heroes Opracowanie zbiorowe
5/5
16,20 zł
19,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Ricky Martin Smith Rod
0/5
8,95 zł
11,90 zł
Inne z tego wydawnictwa The Sartorialist Schuman Scott
4.5/5
86,96 zł
115,94 zł
Inne z tego wydawnictwa Picture Dictionary Opracowanie zbiorowe
0/5
17,25 zł
23,00 zł
Inne z tego wydawnictwa My First Ladybird Thesaurus Opracowanie zbiorowe
0/5
17,25 zł
23,00 zł
Inne z tego wydawnictwa BEOWULF Opracowanie zbiorowe
0/5
116,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Keane Keane Roy
0/5
51,99 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.