I am Zlatan Ibrahimovic (paperback)

Sprzedaje empik.com 56,99 zł

56,99 zł
Dostawa do salonu empik od 0,00 zł
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 4-5 dni
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Ibrahimovic Zlatan Obcojęzyczne | paperback
59,99 zł
asb nad tabami
Lagercrantz David Książki | okładka miękka
35,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Shocking, hilarious, and eye-wateringly frank, Ibrahimovic's critically-acclaimed memoir dishes the dirt on everyone from Pep Guardiola and Jose Mourinho, to David Beckham and Lionel Messi. A no-holds barred football memoir for fans of "The Secret Footballer" and "Footballer Manager Stole My Life". Shortlisted for the August Prize, the Swedish equivalent of the Booker Prize.

Tytuł: I am Zlatan Ibrahimovic
Autor: Ibrahimovic Zlatan, Lagercrantz David, Urbom Ruth
Wydawca: Penguin Books Ltd., Penguin Books Ltd.
Język wydania: english
Język oryginału: english
Ilość stron: 352
Wymiary [mm]: 27 x 198 x 128
Indeks: 13693732
Kup, zrecenzuj i wygraj
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Lagercrantz David

Ja, Ibra Ibrahimović Zlatan, Lagercrantz David
okładka miękka
(4,6/5) 39 recenzji
35,49 zł
39,90 zł
Ja, Ibra Ibrahimović Zlatan, Lagercrantz David
audiobook | CD
(0/5) 1 recenzja
30,99 zł
34,90 zł

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.