Hush, Hush (okładka miękka)

Oferta Libristo : 46,96 zł

46,96 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 10 dni

Oferta ABE BOOKS : 82,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

A sexy debut young adult novel about a romance between a high school student and a fallen angel. With appeal to fans of "Buffy" and "Twilight", a sequel, "Crescendo", is already planned for October. A big hit in America, where it was a "New York Times" bestseller, it's being launched globally with a huge marketing campaign. Ages: 12+. 'A fast-paced, exhilarating read... fans of paranormal romance should be rapt.' "Publishers Weekly"

Tytuł: Hush, Hush
Autor: Fitzpatrick Becca
Wydawca: Simon & Schuster Ltd
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 391
Data premiery: 2010-05-01
Rok wydania: 2010
Forma: książka
Wymiary [mm]: 34 x 199 x 131
Indeks: 60309068
średnia 3,8
5
1
4
1
3
2
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
08-04-2020 o godz 08:03 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Cieszę się że obecnie młodzież może czytać książki obcojęzyczne aby szlifować angielski. Córka jest zachwycona fabułą ! Czeka na kolejne części z tej serii.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego