Horyzont zła (okładka miękka)

Oferta empik.com : 31,23 zł

31,23 zł 34,99 zł (-10%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Beck Haylen Książki | okładka miękka
31,23 zł
asb nad tabami
Nesser Hakan Książki | okładka miękka
26,01 zł
asb nad tabami
Jakowlewa Julija Książki | okładka miękka
35,27 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Samotna matka ucieka ze swymi dziećmi z Nowego Jorku do Kalifornii od znęcającego się nad nią psychicznie męża. Kiedy na odludziu w Arizonie zatrzymuje ją budzący grozę szeryf, sytuacja wymyka się spod kontroli i kobieta zostaje aresztowana, a jej dzieci zabrane przez zastępczynię szeryfa. W areszcie Audra Kinney dowiaduje się, że w samochodzie jechała sama… FBI i policja stanowa oskarżają ją o zamordowanie dzieci. Ruszają poszukiwania ich ciał, a media w całym kraju przedstawiają zrozpaczoną matkę jako potwora.

Tymczasem wiadomość o zaginionych dzieciach trafia do mężczyzny, u którego wywołuje ona wspomnienia podobnych wydarzeń z jego życia. Danny Lee postanawia pomóc matce w jej walce o odzyskanie dzieci, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo…

"Rewelacyjny dreszczowiec. Samotna kobieta, koszmarny rozwój wypadków, wysoka stawka, nieustanne napięcie i świetne zakończenie. Nie ma nic lepszego."

Lee Child

"Świetny thriller. Doskonała propozycja dla miłośników Lee Childa, Harlana Cobena
i Lisy Gardner. Nie zdziwię się, jeśli stanie się hitem tego lata."

Booklist

Horyzont zla


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Horyzont zła
Tytuł oryginalny: Here and gone
Autor: Beck Haylen
Tłumaczenie: Kaliński Piotr
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 368
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 210 x 135
Indeks: 25760842
 
średnia 4,2
5
4
4
4
3
0
2
1
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
4 recenzje
4/5
23-05-2018 o godz 09:01 przez: kryminalnakuchnia.com
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Czarna Owca, miałam możliwość, przedpremierowo przeczytać najnowszą powieść bestsellerowego autora Haylen Beck, o piorunującym tytule „Horyzont zła”. Akcja książki rozgrywa się w spokojnym miasteczku Silver Water w Arizonie, gdzie życie toczy się niespiesznym tempem. Lokalna policja nie ma tu zbyt wiele roboty, dlatego też nawet banalne wykroczenie jest dla nich powodem do zorganizowania obławy na wielką skalę. Miejscowy szeryf Ronald Whiteside nie cofnie się przed nikim i niczym, byle osiągnąć swój cel. Niestety Adra miała to nieszczęście, że znalazła się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie. Psychicznie wykończona przez męża, ucieka z dwójką małych dzieci, aby zacząć nowe lepsze życie. Krótki postój w Silver Water, okazuje się dla niej tragiczny w skutkach. Dzieci kobiety zostają na jej oczach uprowadzone, a lokalna policja nabiera wody w usta, twierdząc usilnie, iż Adra jechała sama. Oskarżona o morderstwo własnych dzieci szuka pomocy i sojuszników gdzie tylko może. Napiętnowana przez lokalne społeczeństwo, zmiażdżona przez media, zdaje się nie mieć szans wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Fabuła „Horyzontu zła“ toczy się na wielu płaszczyznach dodając tym samych charakteru książce. Tempo akcji oraz towarzyszące im emocje, powodują, że czyta się ją z zapartym tchem i nie można się od niej oderwać. Haylen Black poruszał się w obszarze bardzo trudnych i niewygodnych tematów jak: handel ludźmi, znęcanie psychiczne czy depresja. Na uwagę zdecydowanie zasługuje kreacja głównej bohaterki i jej tragiczny portret psychologiczny, który miażdżył mi serce strona po stronie. „Horyzont zła“ to elektryzujący thriller, trzymający w niepewności do ostatnich stron. To książka, gdzie emocje i napięcia zalewają nas zewsząd. Ja gorąco polecam, bo obok niej nie można przejść obojętnie. Zapraszam https://kryminalnakuchnia.com/horyzont-zla-haylen-beck/
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
20-06-2018 o godz 20:47 przez: Czytaczyk
Wiele kobiet nie odchodzi od swoich partnerów, nawet jak przez nich cierpią. Dają przyzwolenie, żeby się nad nimi znęcać czy to psychicznie, czy fizycznie. Wiele też pozwala na takowe traktowanie swoich własnych dzieci. Nie rozumiem takich kobie i chyba nigdy nie będę w stanie zrozumieć tego, że przystają na krzywdzenie swoich dzieci. Haylen Beck nie stworzył jakiejś niesamowicie oryginalnej historii, a mimo to lektura porwała mnie całkowicie. Uwielbiam książki, których fabuła rozgrywa się w tle małomiasteczkowej atmosfery. Autor w ciekawy sposób poprowadził większość standardowych wątków. Zdecydowana większość była emocjonująca, a w jeden był w szczególności obrzydliwy i szokujący. Cała historia jest przedstawiona z kilku perspektyw, co pozwala na lepsze zobrazowanie tego co się dzieje wokół bohaterów. Akcja jest dynamiczna i bogata w zaskakujące zwroty akcji, co tylko dodatkowo ją nakręca. Główna bohaterka sprawiała wrażenie takiej wiarygodnej oraz pełnokrwistej. Miała wady, ale i zalety. Nie była idealną matką, a mimo to była w stanie zebrać się w sobie i postawić się swojemu oprawcy, ratując siebie i dzieci. Autor umiejętnie wprowadził napięcie i utrzymał je aż do ostatnich stron. Tę książkę dosłownie się pochłania. W przyszłości bez chwili zwłoki sięgnę po inne książki autorstwa Haylen’a Beck’a.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
17-06-2018 o godz 00:00 przez: Jabłoński Janusz
Historia o takim przebiegu sprawy mogła zrobić niemałe poruszenie wśród amerykańskiego społeczeństwa. Policja, która powinna działać według prawa i tak samo FBI. Dwie służby powinny działać dla mieszkańców, a nie przeciwko nim. Kobieta uciekała przed mężem potworem, który nie dawał jej łatwego życia. Już pod koniec drogi z Nowego Jorku do Kalifornii szeryf z Arizony zabrał jej dzieci, a ona sama została oskarżona o zamordowanie własnych dzieci. Cały kraj dowiaduje się o kobiecie potworze, przekłamane media dają oszukany obraz tego co się nie wydarzyło. Czy kobiecie uda się odnaleźć własne dzieci. Pojawia się mały płomyk nadziei, kiedy na Horyzoncie zła pojawia się Danny Lee.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-06-2019 o godz 19:37 przez: Anonim
Bardzo wciągająca historia! Nie mogłam się od niej oderwać. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Samotni Nesser Hakan
5/5
26,01 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Matnia Piotrowski Przemysław
4.1/5
24,34 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa W lesie Henkel Christine
4.9/5
29,44 zł
32,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Sztuka odpoczynku Hammond Claudia
4.4/5
26,01 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Wyspa Sachalin Wierkin Eduard
4.5/5
31,44 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Medytacja dla zabieganych Osho
4.7/5
20,36 zł
24,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego