Holograficzny wszechświat. Rewolucyjna teoria rzeczywistości (okładka  miękka, 11.2013)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, twórca książek z gatunku noetyki, uważa, że wszechświat jest gigantycznym hologramem, obrazem wykreowanym przez ludzki umysł.

Na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma – fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama – neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu – prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. Dzięki niemu teraz w pełni zrozumiesz zjawiska, takie jak telepatia, przepowiadanie przyszłości, mistyczne odczuwanie jedności z wszechświatem, a nawet psychokineza, czyli zdolność do poruszania przedmiotów siłą woli. Tezy autora wyjaśniają nie tylko wiele nierozwiązanych zagadek fizyki, ale również tak tajemnicze kwestie, jak doświadczenia poza ciałem, śmierć czy świadome śnienie. Skupia się on również na mistycznych i religijnych doznaniach oraz wyjaśnia fenomen cudownych uzdrowień.

Przedmowę do książki napisała Lynne McTaggart, autorka takich publikacji jak „Eksperyment intencjonalny” czy „Więź”, która określiła ją jako klasykę na polu nauki i duchowości. To nowa naukowa teoria oferująca dowody, że wszelka materia jest splątana ogromną siecią związków. Szokujące wnioski zawarte w książce cały czas potwierdzane są przez dzisiejszą zaawansowaną fizykę, kosmologię i teorię strun. Pomost między umysłem a materią.

ID produktu: 1082469420
Tytuł: Holograficzny wszechświat. Rewolucyjna teoria rzeczywistości
Autor: Talbot Michael
Tłumaczenie: Głowacki Łukasz
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 408
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-11-29
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 210 x 24 x 147
Indeks: 13745462
średnia 5
5
7
4
1
3
0
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
4 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
15-02-2023 o godz 18:43 przez: Waldemar | Zweryfikowany zakup
Ciekawa książka do której należy podejść ze spokojną głową,
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-03-2016 o godz 07:46 przez: gretkowska | Zweryfikowany zakup
Najlepsza książka na podobne tematy, naukowo, wizyjnie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-04-2014 o godz 13:36 przez: Magdalena Senderowicz
„Holograficzny wszechświat” to znakomita książka, która przedstawia nam nową teorię spojrzenia na świat. Przedstawiane tezy, nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się niemożliwe i absurdalne, zostały poparte naukowymi badaniami, a wyniki okazują się być zaskakujące. Michael Talbot wykonał kawał dobrej roboty tworząc tę publikację – szukanie informacji, dogranie ich ze sobą, przytoczenie wielu przykładów z różnych dziedzin – to wszystko naprawdę nie jest takie proste, a napisanie tego w sposób jasny i zrozumiały dla każdego też jest nie lada wyczynem. Zdecydowanie polecam, jest to jedna z ciekawszych i wciągających pozycji, z którą naprawdę warto się zapoznać. Ta książka dowodzi, że nie należy obawiać się słów „fizyka kwantowa”, że nasz umysł posiada nieograniczone możliwości, a my powinniśmy zacząć to dostrzegać. Gorąco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
19-12-2013 o godz 11:14 przez: Katarzyna Baryła
Często zastanawiam się czy jest możliwe, aby każda moja myśl, słowo czy czyn miały ciąg dalszy i wpływały na cały wszechświat. Wszystko jest ze sobą powiązane i nie ma znaczenia czy mamy tego świadomość czy nie. Każdemu się zdarza pomyśleć o czymś i przekonać się, że po jakimś czasie ta myśl się realizuje. Tak działają prawa fizyki choć każdy może nazywać to po swojemu. Ta książka udzieliła mi odpowiedzi na wiele pytań, które chyba każdy człowiek sobie zadaje.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego