Highlander Most Wanted (paperback)

Oferta empik.com : 38,99 zł

38,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 3 tygodnie
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Banks Maya Obcojęzyczne | paperback
38,99 zł
asb nad tabami
Rosiewicz Małgorzata Obcojęzyczne | okładka twarda
33,49 zł
asb nad tabami
Coelho Paulo Obcojęzyczne | okładka miękka
44,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

NEW YORK TIMES BESTSELLER

Maya Banks, the bestselling author of romance and romantic suspense has captivated readers with her steamy Scottish historical novels, perfect for fans of Julie Garwood. In Highlander Most Wanted, a reclusive woman content to live in the shadows shows a Highland warrior the true meaning of love.

Genevieve McInnis is locked behind the fortified walls of McHugh Keep, captive of a cruel laird who takes great pleasure in ruining her for any other man. Yet when Bowen Montgomery storms the gates on a mission of clan warfare, Genevieve finds that her spirit is bent but not broken. Still, her path toward freedom remains uncertain. Unable to bear the shame of returning to a family that believes her dead or to abandon others at the keep to an imposing new laird, Genevieve opts for the peaceful life of an abbess. But Bowen's rugged sensuality stirs something deep inside her that longs to be awakened by his patient, gentle caress-something warm, wicked, and tempting.

Bowen seizes his enemy's keep, unprepared for the brooding and reclusive woman who captures his heart. He's enchanted by her fierce determination, her unusual beauty, and her quiet, unfailing strength. But wooing her will take more than a seasoned seducer's skill. For loving Genevieve, he discovers, means giving her back the freedom that was stolen from her-even if it means losing her forever.

"[Maya] Banks has written an emotionally taut Highlands romance. . . . Lush emotionalism, compelling characters and a moving story line will win romance fans."-Kirkus Reviews

Tytuł: Highlander Most Wanted
Autor: Banks Maya
Wydawca: Random House Usa Inc.
Język wydania: english
Ilość stron: 352
Data premiery: 2013-02-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 26 x 171 x 106
Indeks: 27786291
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Najczęściej kupowane DC Comics Encyclopedia Opracowanie zbiorowe
0/5
37,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.