Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.
Sprawdź jak złożyć zamówienie krok po kroku.
Możesz też zadzwonić pod numer +48 22 462 72 50 nasi konsultanci pomogą Ci złożyć zamówienie.
Weteranowi wojny w Korei i emerytowanemu mechanikowi Waltowi Kowalskiemu nie bardzo podoba się, jak potoczyło się życie jego i sąsiedztwa. W szczególności nie podobają mu się najbliżsi sąsiedzi, Hmongowie, imigranci z południowo-wschodniej Azji. Jednak wydarzenia zmuszają Walta do ich obrony przed lokalnym gangiem, który sieje przemoc i strach.
ID produktu: | 1006238446 |
Tytuł: | Gran Torino |
Seria: | Premium Collection |
Reżyser: | Eastwood Clint |
Obsada: | Eastwood Clint |
Producent: | Warner Bros Entertainment |
Dystrybutor: | Galapagos |
Data premiery: | 2009-09-18 |
Czas trwania (min.): | 112 |
Język oryginału: | angielski |
Lektor: | tak |
Lektor języki: | polski |
Polski dubbing: | nie |
Napisy: | polskie |
Nośnik: | DVD |
Typ dysku: | dwuwarstwowa, jednostronna |
Liczba nośników: | 1 |
Dźwięk | 0 |
Region: | 2 |
Indeks: | 65469682 |
Podziel się na Facebooku
Właśnie zrecenzowałem Gran Torino
Weteranowi wojny w Korei i emerytowanemu mechanikowi Waltowi Kowalskiemu nie bardzo podoba się, jak potoczyło się życie jego i sąsiedztwa. W szczególności nie podobają mu się najbliżsi sąsiedzi, ...Wprost biblijny - chociaż główny bohater uważa się za ateistę. Świetny film, zupełnie różny od badziewia wszechobecnego.
Bardzo polecam
Film jest boski niebrakuje tam humoru (chociaz to dramat) ale i śmiertelnie poważnych scen .
Na Gran Torino byłem w kinie był boski kupilem sobie na DVD jest jeżcze lepsz ( ponieważ z lektorem ),naprawde polecam .
Ich życie ulega zmianie, gdy łapie swojego sąsiada Thao, gdy próbuje ukraść jego Gran Torino, a później ratuje mu skórę z rąk gangu. Od tej pory uczy chłopca „zrobić z niego faceta”.
Jednak gang jego kuzyna nie daje im spokoju. W końcu sytuacja przełamuje się i Kowalski postanawia „zakończyć to co zaczął”.