Extraordinary Means (okładka  miękka)

Oferta Libristo : 46,14 zł

46,14 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 2 tygodnie

Oferta ABE BOOKS : 64,00 zł

Oferta bookcat : 76,85 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

When Lane is sent to a boarding school for sick teens, he thinks his life may well be over, but when he meets Hannah and her friends - a group of sarcastic nerds who break the rules whenever they can - he realises that being sick doesn't have to define you. A bittersweet, coming-of-age novel for fans of John Green and Stephen Chbosky. Ages: 12+.

Tytuł: Extraordinary Means
Autor: Schneider Robyn
Wydawca: Simon & Schuster Ltd
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 336
Data premiery: 2015-06-01
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary [mm]: 25 x 198 x 130
Indeks: 18631562
średnia 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego