Oto nasze książkowe-prezentowe propozycje, które ułatwią Wam wybór:
 

Miłość

Kochaj. Żyj miłością. Bądź miłością.

Jak kochać, jak żyć miłością, jak tworzyć trwałe i wartościowe relacje z samą sobą, z partnerem, z dziećmi, z rodziną i z otaczającym światem – o tym pisze w swojej najnowszej książce Agnieszka Maciąg - autorka wielu poradników, bestsellerów, popularnego bloga, artystka słynnąca z zamiłowania do życia w zgodzie z naturą. Pięknie wydana książka sprawdzi się na prezent. Dodatkowo to nowość na rynku więc nowożeńcy z pewnością jeszcze nie mają jej w swojej biblioteczce.

 

Sztuka kochania
 

https://ecsmedia.pl/c/sztuka-kochania-b-iext48317702.jpg
 

Książka, która podpowiada jak żyć… żeby chciało się kochać.

"Sztuka kochania" to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że kochanie to sztuka.
 

Mieszkaj pięknie

https://ecsmedia.pl/c/mieszkaj-pieknie-b-iext52495626.jpg
​​​​​​

Młodzi często urządzają się po ślubie więc ta książka powinna być idalnym i praktycznym prezentem!

Ładny dom to szczęśliwe życie. W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Przekonaj się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznaj proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze.

Zmień swój dom z Jagodą Kutkowską, która projektuje, stylizuje i prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce – Lovingit.pl. Zobacz, jak niewiele trzeba, żeby przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania. Niech będzie inspirująco!
 

Gotowanie we dwoje
 

https://ecsmedia.pl/c/gotowanie-we-dwoje-b-iext43267331.jpg

Książka „Gotowanie we dwoje” to zaproszenie do wspólnego przyrządzania potraw. Randka w kuchni może być wspaniałym doświadczeniem – nie od dziś wiadomo, że to właśnie tam romantyczne uczucia najszybciej rozkwitają.
Proponujemy atrakcyjne, proste przepisy połączone są w pasujące do siebie zestawy, idealne na wieczór we dwoje. Każdy przepis został rozpisany na role – dla niej i dla niego. Dzięki temu przygotowana wspólnymi siłami kolacja będzie oszałamiającym sukcesem – zarówno kulinarnym, jak i miłosnym.

 

Podróże marzeń


https://ecsmedia.pl/c/podroze-marzen-b-iext52657106.jpg

Pomysły na podróż poślubną i wiele innych, wspólnych wypraw!
Książka "Podróże marzeń" prezentuje trasy zwiedzania prowadzące przez wszystkie kontynenty globu. Przystępny podział na kraje danej strefy pozwoli optymalnie zaplanować wyprawę. Zachwycające fotografie wzbogacone o opisy poszczególnych miejsc na mapie świata z pewnością ułatwią wybór i sprawią, że już samo planowanie okaże się przyjemnością. To praktyczny przewodnik po całym świecie.

 

Jak się dogadać, czyli retoryka codzienna
 

https://ecsmedia.pl/c/jak-sie-dogadac-czyli-retoryka-codzienna-b-iext52879329.jpg

Zabawny poradnik, który przyda się nie tylko w małżeństwie!

Nigdy nie wiesz, o co jej chodzi? On nigdy cię nie słucha? Nie wiesz, jak poprosić szefa o podwyżkę? Informujesz? Przekonujesz? Proponujesz? Chcesz wiedzieć, jak robić to skutecznie, z klasą i tak, by zawsze być dobrze zrozumianym?

"Jak się dogadać" to znakomity poradnik czerpiący przede wszystkim z sytuacji, które mogą zdarzyć się nam każdego dnia, wzbogacony przykładami ze świata mediów i polityki.

Autorzy w lekki i zabawny sposób dają konkretne rady i wskazówki, a dzięki załączonym ćwiczeniom i filmom wszystkie je można natychmiast wypróbować w praktyce. Dzięki temu prawdopodobieństwo, że z kimś się nie dogadasz, spadnie do minimum!

 

Ty

Ty - Kepnes Caroline

Propozycja wyjątkowo na czasie: wszyscy teraz uwielbają oglądać seriale. Panuje moda na produkcje Netfliksa. Do tego najlepiej oglądać je wspólnie, a jeszcze lepiej razem przeczytać - przed lub po seansie - książkę, na podstawie które powstał topowy serial. Ten tytuł powinien być strzałem w dziesiątkę i trafić w przeróżne gusta. Mamy tu mieszankę thrillera, kryminału, romansu, erotyka. Nie zabraknie mrocznych akcji, intryg i humoru. Do tego powieśćotrzymała błogosławieństwo mistrza grozy -  poleca ją sam Stephen King! Młodzi małżonkowie z pewnością będą zadowoleni.

 

Więcej propozycji książkowych znajdziecie na empik.com. A Wy jakie tytuły polecacie?