Oto nasze książkowe-prezentowe propozycje, które ułatwią Wam wybór.

 

Wielki ogarniacz życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać (okładka twarda)

 • Kolejna część jednej z najpopularniejszych serii poradników. Tym razem główni bohaterowie - Pan Buk i Pani Bukowa - dają rady, jak żyć we dwoje, jak zbudować związek. A to wspólne życie jest dla nich tym większym wyzwaniem, bo każde z nich chce szczęścia, ale jednocześnie nie chce się zmieniać. Książka napisane ze swadą i humorem, a do tego okraszona komiksowymi rysunkami. Będzie idealna z tej ważnej, ale też stresującej okazji, jaką jest ślub.

 


 

Miłość

 • Kochaj. Żyj miłością. Bądź miłością. Jak kochać, jak żyć miłością, jak tworzyć trwałe i wartościowe relacje z samą sobą, z partnerem, z dziećmi, z rodziną i z otaczającym światem – o tym pisze w swojej najnowszej książce Agnieszka Maciąg - autorka wielu poradników, bestsellerów, popularnego bloga, artystka słynnąca z zamiłowania do życia w zgodzie z naturą. Pięknie wydana książka sprawdzi się na prezent. 

 

 

Sztuka kochania

https://ecsmedia.pl/c/sztuka-kochania-b-iext48317702.jpg
 

 • Książka, która podpowiada jak żyć… żeby chciało się kochać. "Sztuka kochania" to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że kochanie to sztuka.
   

 

Mieszkaj pięknie

https://ecsmedia.pl/c/mieszkaj-pieknie-b-iext52495626.jpg
​​​​​​

 • Młodzi często urządzają się po ślubie więc ta książka powinna być idalnym i praktycznym prezentem! W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Dzięki tej książce przekonasz się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznasz proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze. Autorka ksiażki to Jagoda Kutkowska, która projektuje, stylizuje i prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce – Lovingit.pl. Pokaże, jak niewiele trzeba, żeby przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania. Niech będzie inspirująco!
   

 

Podróże marzeń
https://ecsmedia.pl/c/podroze-marzen-b-iext52657106.jpg

 • Pomysły na podróż poślubną i wiele innych, wspólnych wypraw! Książka "Podróże marzeń" prezentuje trasy zwiedzania prowadzące przez wszystkie kontynenty globu. Przystępny podział na kraje danej strefy pozwoli optymalnie zaplanować wyprawę. Zachwycające fotografie wzbogacone o opisy poszczególnych miejsc na mapie świata z pewnością ułatwią wybór i sprawią, że już samo planowanie okaże się przyjemnością. To praktyczny przewodnik po całym świecie.

 

 

Jak się dogadać, czyli retoryka codzienna

https://ecsmedia.pl/c/jak-sie-dogadac-czyli-retoryka-codzienna-b-iext52879329.jpg

 • Zabawny poradnik, który przyda się nie tylko w małżeństwie! Nigdy nie wiesz, o co jej chodzi? On nigdy cię nie słucha? Nie wiesz, jak poprosić szefa o podwyżkę? Informujesz? Przekonujesz? Proponujesz? Chcesz wiedzieć, jak robić to skutecznie, z klasą i tak, by zawsze być dobrze zrozumianym? "Jak się dogadać" to znakomity poradnik czerpiący przede wszystkim z sytuacji, które mogą zdarzyć się nam każdego dnia, wzbogacony przykładami ze świata mediów i polityki. Autorzy w lekki i zabawny sposób dają konkretne rady i wskazówki, a dzięki załączonym ćwiczeniom i filmom wszystkie je można natychmiast wypróbować w praktyce. Dzięki temu prawdopodobieństwo, że z kimś się nie dogadasz, spadnie do minimum!

 

 

Ty

Ty - Kepnes Caroline

 • Propozycja wyjątkowo na czasie: wszyscy teraz uwielbają oglądać seriale. Panuje moda na produkcje Netfliksa. Do tego najlepiej oglądać je wspólnie, a jeszcze lepiej razem przeczytać - przed lub po seansie - książkę, na podstawie które powstał topowy serial. Ten tytuł powinien być strzałem w dziesiątkę i trafić w przeróżne gusta. Mamy tu mieszankę thrillera, kryminału, romansu, erotyka. Nie zabraknie mrocznych akcji, intryg i humoru. Do tego powieść otrzymała błogosławieństwo mistrza grozy - poleca ją sam Stephen King! Młodzi małżonkowie z pewnością będą zadowoleni.

 

Więcej propozycji pomysłów na prezent znajdziecie w naszym dziale Prezentowniki.

A Wy jakie tytuły polecacie?