Oto nasze książkowe-prezentowe propozycje, które ułatwią Wam wybór.

#1 Kto tu rządzi? O tym, jak budować relacje małżeńskie

Pięknie wydana, zabawna i mądra książka, która poradzi jak zbudować związek, jak ze sobą rozmawiać, dzielić wspólnie życie, jak być królem i królową w małżeństwie oraz jak wspólnie rządzić domowym królestwem. Nowość na rynku, więc i dodatkowa gwarancja, że nasi nowożeńcy jeszcze tej pozycji nie mają, nie znają. Ciekawa lektura zarówno dla pań, jak i dla panów.

 

Kto tu rządzi? O tym, jak budować relacje małżeńskie


#2 Miłość. Ścieżki do wolności

Kochaj. Żyj miłością. Bądź miłością. Jak kochać, jak żyć miłością, jak tworzyć trwałe i wartościowe relacje z samą sobą, z partnerem, z dziećmi, z rodziną i z otaczającym światem – o tym pisze w swojej najnowszej książce Agnieszka Maciąg - autorka wielu poradników, bestsellerów, popularnego bloga, artystka słynnąca z zamiłowania do życia w zgodzie z naturą. Pięknie wydana książka świetnie sprawdzi się na prezent. 

 

Miłość, Maciąg

 

#3 Sztuka kochania

Książka, która podpowiada jak żyć… żeby chciało się kochać. "Sztuka kochania" to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że kochanie to sztuka.


 

Sztuka kochania, Wisłocka, książka

 

#4 Mieszkaj pięknie

​​​​​Młodzi często urządzają się po ślubie, więc ta książka będzie idalnym praktycznym prezentem! W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Dzięki tej książce przekonasz się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznasz proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze. Autorka ksiażki to Jagoda Kutkowska, która projektuje, stylizuje i prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce – Lovingit.pl. Pokaże, jak niewiele trzeba, żeby przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania. Niech będzie inspirująco!

 

Mieszkaj pięknie

#5 Misa Mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat

Przez żołądek do serca! Sprezentujcie młodym nowatorską, elegancko wydaną książkę kulinarną, w której znajdą wiele inspirujących przepisów na wspólne posiłki. Dodatkowo jest tu sporo porad i pomysłów jak zdrowo się odżywiać, jak gotować ekologicznie, jak ekonomicznie robić zakupy, a także jak wyczarować pyszne, czasem zmysłowe wręcz dania. Taki kulinarny poradnik przyda się w każdym domu.

 

Misa mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat

 

#6 Podróże marzeń

Pomysły na podróż poślubną i wiele innych, wspólnych wypraw! Książka "Podróże marzeń" prezentuje trasy zwiedzania prowadzące przez wszystkie kontynenty globu. Przystępny podział na kraje danej strefy pozwoli optymalnie zaplanować wyprawę. Zachwycające fotografie wzbogacone o opisy poszczególnych miejsc na mapie świata z pewnością ułatwią wybór i sprawią, że już samo planowanie okaże się przyjemnością. To praktyczny przewodnik po całym świecie.

 

Podróże marzeń, książka

#7 Wielki ogarniacz życia we dwoje

Któż nie słyszał o Państwie Buków, słynących z trafnych uwag, humoru i zdrowego dystansu. Młodzi małżonkowie z pewnością się uśmieją, a także wyciągną z tej pozycji kilka pożytecznych lekcji. Jak być razem i się nie pozabijać? Jak znaleźć złoty środek między swobodą a dbaniem o atrakcyjność? A przede wszystkim: jak żyć, i to we dwoje? Dowcipny, przyjemny prezent przepleciony grafikami ucieszy świeżych małżonków.

 

Wielki ogarniacz życia we 2

 

Więcej propozycji pomysłów na prezent znajdziecie w naszym dziale Prezentowniki.

A Wy jakie tytuły polecacie?