Depilator Braun Silk Epil 9

Jest to urządzenie służące do depilacji z wykorzystaniem technologii MicroGrip. Owłosienie może być szybko i precyzyjnie usuwane za sprawą systemu 40 par pęset. Dzięki nim można się pozbyć najkrótszych włosków, nawet o długości 0,5 mm. Depilator Braun Silk Epil 9 został wyposażony w szeroką głowicę, co pozwala szybko depilować duże powierzchnie ciała. Można go używać zarówno w trybie na sucho, jak i na mokro. Wysoki komfort oraz brak ryzyka podrażnień zapewnia zwłaszcza depilacja w ciepłej wodzie pod prysznicem. Model ten jest zarazem wyposażony w funkcję masażu, podczas którego ma miejsce stymulacja skóry. Masaż minimalizuje również uczucie bólu podczas wyrywania włosków. Urządzenie marki Braun posiada gęstą szczotkę z cienkimi włosami, które umożliwiają delikatne złuszczanie martwego naskórka oraz stymulują regenerację skóry. Depilator Braun Silk Epil 9 został także wyposażony w lampkę, służącą do podświetlania obszaru poddawanego zabiegowi. Można wybierać jedną z dwóch opcji prędkości – pierwsza do delikatniejszej, a druga do skuteczniejszej depilacji. Czas ładowania urządzenia wynosi około 60 minut, po czym działa przez 40 minut. Pozwala to na jednym naładowaniu przeprowadzić pełny zabieg. W zestawie znajduje się dodatkowo głowica goląca oraz nasadka, która jest przeznaczona do golenia najbardziej wrażliwych miejsc na twarzy.

 

 

Depilator Philips BRE 650

Model ten to nowoczesny depilator do nóg, twarzy i ciała. Pozwala na szybką depilację nawet najdrobniejszych włosków, co jest zasługą ceramicznej głowicy. Posiada dyski, które pracują z szybkością maksymalną około 2200 obrotów na minutę. Głowica jest wyjątkowo szeroka, dzięki czemu można poddawać depilacji duże obszary ciała. Dzięki złuszczającej szczoteczce wyposażonej w 48 200 cienkich włosków, możliwe staje się usuwanie martwych komórek naskórka. Mocną stroną urządzenia jest również odpowiednio wyprofilowany uchwyt, ułatwiający manewrowanie i dotarcie do najtrudniej dostępnych okolic. Ten depilator marki Philips został przystosowany do pracy na mokro. Antypoślizgowy uchwyt umożliwia wygodną i bezpieczną depilację w wannie lub pod prysznicem. Dostrzeżenie najkrótszych włosków ułatwia dołączona lampka Opti-light. Szybkość pracy urządzenia może być regulowana na dwóch poziomach. Depilator Philips BRE 650 posiada dodatkowe akcesoria, takie jak m.in. nasadka do wrażliwych obszarów twarzy i bikini, końcówka do masażu, nasadka do przycinania, głowica goląca czy nasadka do naprężania skóry podczas depilacji.

 

 

Depilator Panasonic ES-ED22-V503

Urządzenie marki Panasonic służy do łagodnej i bezbolesnej depilacji z użyciem pianki nawilżającej w trakcie kąpieli. Podczas zabiegu skóra staje się miękka i odpowiednio nagrzana, a włoski mogą być usuwane razem z cebulkami. Możliwe jest również golenie na sucho. Użytkownik może korzystać z dwóch trybów szybkości pracy – normalnego oraz delikatnego. Depilator Panasonic ES-ED22-V503 posiada ruchomą, odpowiednio wyprofilowaną głowicę, która optymalnie dopasowuje się do konturu ciała. Została wyposażona w 48 dysków, które w trakcie depilacji nie powodują żadnych podrażnień czy otarć. Urządzenie pracuje przy pełnym naładowaniu do 30 minut – jest to czas wystarczający do przeprowadzenia pełnego zabiegu. O rozładowaniu akumulatora informuje czerwona dioda LED. Czas ładowania wynosi 60 minut.

 

 

Depilator Braun Silk-Expert 5

Model ten pracuje w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej technologii depilacji IPL, pozwalającej na trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia w warunkach domowych. Depilator Braun sprawdza się świetnie zwłaszcza w celu usuwania owłosienia z nóg. Żywotność lampy jest szacowana na 300 tysięcy impulsów świetlnych, co umożliwia wykonywanie zabiegów nawet przez kilkanaście lat. Użytkownik może dostosować działanie urządzenia do własnych preferencji. Ma do wyboru tryb normalny, delikatny, bardzo delikatny oraz płynny. Depilator Braun Silk-Expert 5 jest wyposażony w sensor kolorytu skóry, który analizuje jej odcień i dopasowuje na tej podstawie intensywność światła. W komplecie znajduje się szczoteczka do oczyszczania twarzy.

 

 

Depilator IPL BaByliss Homelight Compact

Inny depilator działający z zastosowaniem systemu IPL to urządzenie marki BaByliss. Jego używanie pozwala na długi czas uzyskać gładkie ciało bez wyrastających włosków. Jest przystosowane do depilacji wrażliwych powierzchni ciała – twarzy, pach, bikini, klatki piersiowej, nóg czy pleców. Wydajność urządzenia wynosi 200 tysięcy impulsów świetlnych. Wytwarzane promienie wnikają w głąb skóry, niszcząc mieszki włosowe bez odczuwania bólu. Depilator IPL BaByliss Homelight Compact może pracować w trybie precyzyjnym lub seryjnym. W pierwszym przypadku umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych i wrażliwych przestrzeni, a w drugim pozwala na szybkie usuwanie owłosienia z dużych partii ciała. Depilacja nóg trwa około 10 minut, a pach nie dłużej niż 2 minuty. Urządzenie to może być bezpiecznie stosowane w przypadku aż pięciu różnych fototypów skóry – od I do V. Usuwa włoski zarówno na sucho, jak i na mokro. Jego zaletę stanowi również lekki ciężar (390 gramów) oraz ergonomiczny kształt. Depilator do nóg marki BaByliss współpracuje z aplikacją mobilną. Ułatwia ona planowanie zabiegów oraz przypomina o ich kolejnych terminach.

 

Depilator IPL BABYLISS Homelight Compact G935E - Babyliss