Debiutancki album Sylwii Grzeszczak trafi do sklepów 11 października, tymczasem już dziś łączna liczba zamówień przedpremierowych przekroczyła liczbę 15 tysięcy egzemplarz.

Na albumie znajdą się dwa największe przeboje młodej wokalistki: „Sen o Przyszłości” i „Małe Rzeczy”. Oba utwory przez długie tygodnie nie opuszczały radiowych list przebojów, zaś teledyski do piosenek biły rekordy popularności w internecie.

Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytor, autorka tekstów...jednym słowem człowiek orkiestra...szerszej publiczności dała się poznać poprzez współprace z Liberem i niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Ich największe hity „Co z nami będzie” , „Nowe szanse” czy „Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych jak Rmf Fm, Radio Zet czy Radio Eska.

Ta ostatnia doceniła ich twórczość podczas gali rozdania nagród w 2009 roku, gdzie Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako artystka i artysta roku, oraz wspólną za album roku (pt. „Ona i On”).

Sukces Sylwii i Libera natychmiast przełożył się na liczne koncerty w kraju i za granicą. Już blisko 200 razy zaczarowali fanów swoimi występami, które łączą świeżość nowoczesnych brzmień z magią klasycznych instrumentów. Sylwia to jedyna popowa wokalistka, która oprócz tego że ma ponadprzeciętny głos, potrafi również doskonale grać na fortepianie (jest zawodową pianistką).

Emi Music