Wobec słuchawek mamy spore wymagania. Chcemy, żeby oferowały najlepszą jakość dźwięków, umożliwiały swobodną rozmowę, a do tego pracowały jak najdłużej po jednym ładowaniu. Czy Huawei Freebuds 3i sprawdzą się w każdej sytuacji?

Dźwięki bez hałasu

Aby w centrum miasta lub w zatłoczonej komunikacji miejskiej móc cieszyć się ulubioną muzyką, przede wszystkim musimy zagłuszyć miejski zgiełk. Słuchawki douszne rzadko kojarzyły się nam z dobrym wygłuszeniem, jednak w przypadku Huawei Freebuds 3i jest inaczej. Wkładając te słuchawki w uszy, możemy obniżyć poziom hałasu dookoła nawet o 32 dB. Zakładając, że w mieście poziom hałasu sięga ok. 90 dB, za pomocą słuchawek redukujemy ponad 30% dźwięków.Najwyższą jakość muzyki zapewniają czułe membrany, a 10-milimetrowe dynamiczne przetworniki dbają o basy.

 

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i czarne

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i, Bluetooth - wersja czarna

 

Ciekawe zastosowanie w Huawei Freebuds 3i ma mikrofon, który wspiera redukowanie szumów. Mikrofon wykrywa hałas wokół nas, aby następnie dostosować poziom wytłumienia dźwięków w słuchawkach. W efekcie otrzymujemy bardzo duży komfort nie tylko korzystania ze słuchawek, ale też poruszania się z nimi po mieście czy w domu. Jednocześnie mikrofon potrafi wychwycić spośród wszystkich dobiegających dźwięków nasz głos, jednocześnie redukując przeszkadzający hałas. To znacząco poprawia jakość rozmów telefonicznych, gdyż nasz rozmówca słyszy bardzo dobrze to, co mówimy, bez względu na to, czy jesteśmy akurat w zatłoczonym miejscu lub mocno wieje wiatr.

Ani milimetra przewodów

Moda na słuchawki bluetooth, które nie posiadają przewodów zapoczątkował Apple swoimi AirPods. Huawei Freebuds 3i zostały zaprojektowane w podobnej stylistyce. Minimalistyczny design sprawia, że słuchawki doskonale pasują do dowolnej stylizacji i sprawdzą się w każdej sytuacji. Możemy je założyć na ważną telekonferencję, a potem słuchać w nich muzyki podczas biegania.

Silikonowe końcówki dostępne są w czterech rozmiarach, żeby jak najlepiej dopasować się do naszych uszu, a w konsekwencji zapewnić nam wygodne i bezpieczne użytkowanie. dobierając idealny rozmiar dousznych elementów, uzyskujemy optymalne uszczelnienie, które przekłada się na lepszy odbiór dźwięków oraz skuteczniejsze wyciszenie otoczenia.

 

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i, Bluetooth - wersja biała

 

Huawei Freebuds 3i w praktyce

Jak wygląda korzystanie z Huawei Freebuds 3i na co dzień? Zacznijmy od ładowania, gdyż jest to jedna z mocnych stron tych słuchawek. Otóż w zestawie otrzymujemy etui ładujące, dzięki czemu ładowanie baterii odbywa się automatycznie, kiedy tylko nie korzystamy ze słuchawek. To bardzo wygodne rozwiązanie. Na jednym ładowaniu możemy słuchać muzyki lub audiobooków przez 3,5 godziny, z uwzględnieniem pracującego systemu wygłuszania. Bateria pozwala też na 2,5 h rozmowy.

Freebuds nie wypadają z uszu, co często było problemem modeli bluetooth, gdzie prawa i lewa słuchawka połączone są pojedynczym przewodem. Nie musimy też celować w malutkie przyciski, ponieważ kontrolujemy sprzęt za pomocą niewidocznych paneli dotykowych.

Słuchawki dostosowane do twojego stylu życia

Obsługa jest intuicyjna, a dodatkowo możemy ją spersonalizować. Słuchawki Huawei Freebuds 3i wyposażone są w dotykowe panele, którymi możemy m.in. odebrać połączenie, zatrzymać odtwarzanie czy wyłączyć urządzenie.

Działanie słuchawek możemy dostosować do naszych potrzeb przy pomocy aplikacji Huawei AI Life, dostępnej w Sklepie Play. Znajdziemy tam informacje o poziomie naładowania słuchawek oraz etui, a ponadto możemy zmienić funkcje panelu dotykowego osobno w prawej i lewej słuchawce.

Użytkownikom prowadzącym aktywny tryb życia warto podpowiedzieć, że FreeBuds 3i spełniają normę IPX4, co oznacza możliwość korzystania ze słuchawek podczas intensywnego wysiłku, ale też w czasie deszczu.

Huawei Freebuds 3i to uniwersalne słuchawki bezprzewodowe w pełnym tego słowa znaczeniu. Doskonale sprawdzają się do rozmowy, słuchania audiobooków oraz muzyki. Możemy z nich korzystać w zatłoczonej komunikacji miejskiej, ale też biegając w deszczu. Dodając do tego konkurencyjną cenę, Freebuds stają się czołowym modelem w swojej klasie, który trzeba wziąć pod uwagę, szukając słuchawek bluetooth dla siebie.