wszystko w temacie powrotu do szkoły

 

Zawieszka do plecaka dla dziecka – to może się przydać!

Gadżety dla uczniów w postaci zawieszek i breloków, choć są niewielkie, mają kilka ważnych zalet. Wiele zależy od konkretnego modelu z ewentualnymi dodatkowymi funkcjami.

 • Modna zawieszka pozwala spersonalizować plecak.
 • Brelok do kluczy spina je wszystkie w jeden pęk – to pozwala zachować porządek i nie gubić pojedynczych sztuk.
 • Zawieszka do plecaka z imieniem dla dziecka, którą można wykorzystać jako brelok do kluczy, ułatwia odnalezienie swojej własności.
 • Zawieszka w postaci łańcuszka z karabińczykami z dwóch stron przyda się m.in. do zabezpieczenia suwaka w plecaku.
 • Brelok do kluczy z latarką oświetli ciemne zakamarki tornistra, zamek w drzwiach czy drogę po zmroku.

Dzieci głównie zwracają uwagę na wygląd zawieszki do plecaka czy breloka do kluczy. Zwłaszcza nastolatki lubią modne gadżety albo takie, które są związane z ich zainteresowaniami. Z kolei maluchy kochają kolorowe, urocze akcesoria i traktują je jak zabawki. Natomiast dla rodziców najważniejszy jest praktyczny aspekt korzystania z tego rodzaju gadżetów. Na szczęście zawieszki oraz breloki świetnie łącza obie cechy.

Brelok do kluczy dla fanów

Jeśli twoje dziecko jest miłośnikiem jakiejś serii zabawek albo filmu, pozwól mu wybrać brelok do kluczy inspirowany ulubionym motywem. Gadżet na licencji Harrego Pottera spodoba się każdemu fanowi opowieści o młodym czarodzieju. Wykonany z wysokiej jakości silikonowego tworzywa, przypominającego gumę, przetrwa długie lata dopięty do plecaka lub kluczy.

 

Brelok do kluczy Snape Chibi seria Harry Potter Pyramid International

 

Brelok do kluczy z latarką

Gadżet w postaci breloka do kluczy z latarką w kształcie minifigurki LEGO to must have dla fanów duńskich klocków. Latarka przyda się np. do przeszukania plecaka albo do oświetlenia zamka w drzwiach w ciemnym korytarzu.

 

Brelok z latarką LEGO® Ninjago® - Jay

 

Zawieszka do plecaka z imieniem

Możliwość podpisania zawieszki do plecaka to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Przydaje się zwłaszcza w dalekiej podróży i podczas wycieczki szkolnej, ale też na co dzień. Dziecko szybko rozpozna swój tornister, walizkę albo torbę i nie pomyli ich z żadnymi innymi. Identyfikację dodatkowo może ułatwić charakterystyczny wygląd zawieszki, np. w kształcie bohatera Star Wars, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen.

 

Zawieszka do bagażu lub plecaka Stormtrooper LEGO Star Wars

 

Zawieszka-łańcuszek

Zawieszka w formie łańcuszka tylko wygląda niepozornie. W rzeczywistości to bardzo funkcjonalny gadżet dla uczniów. Dzięki temu, że z obu stron jest zakończona karabińczykami, można wykorzystać ją np. do zabezpieczenia zawartości plecaka. Wystarczy z jednej strony przypiąć ją do suwaka, a z drugiej do innego elementu teczki. Dzięki temu niepożądana osoba nie będzie mogła szybko rozsunąć zamka. Łańcuszek uchroni też przed zgubieniem kluczy, które zaczepione do zawieszki można dopiąć np. do wewnętrznej kieszeni torby czy plecaka.

 

Kolorowy łańcuszek do telefonu, portfela lub plecaka Hurtel

 

Słodki brelok Sweet&Yummy

Limitowana kolekcja Sweet&Yummy pełna jest oryginalnych gadżetów. Brelok, który wygląda jak słodki lód na patyku w kolorowej posypce, przypadnie do dziecięcego i nastoletniego serca. Wygląda tak, że od razu chciałoby się go zjeść! Albo przynajmniej popędzić do sklepu po ulubione lody. To modny gadżet, który spersonalizuje każdy plecak i pęk kluczy.

 

Brelok lody z posypką kolekcja Sweet and Yummy

 

Zawieszki do plecaka dla małych dzieci

Maluchy kochają kolorowe zabawki. Uroczy wygląd gadżetów dla uczniów to strzał w dziesiątkę. Zestaw 12 breloków do kluczy, które mogą też być zawieszkami do plecaków, w kształcie delfinków w 5 wyrazistych odcieniach ozdobią więcej niż jeden tornister czy pęk kluczy. Dziecko może też podzielić się delfinkami z najbliższymi przyjaciółmi.

 

Zestaw zawieszek kolorowe delfiny 12 sztuk Midex

 

Innym niezwykle uroczym gadżetem jest szary słonik z nieproporcjonalnie dużymi, zdziwionymi oczami, co wygląda niezwykle słodko. To uniwersalna zawieszka do plecaka dla chłopca i dziewczynki. Może też pełnić funkcję breloka do kluczy.

 

brelok słonik ecarla

 

Zawieszki i breloki dla młodzieży

Gadżety dla nastoletnich uczniów w przeważającej mierze różnią się wyglądem od akcesoriów dla maluchów. Jednym z nich jest 20-centymetrowa maskotka Huggy Wuggy. Może służyć jako brelok do kluczy i zawieszka do plecaka. Wygląda oryginalnie i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Jednak ze względu na związek pluszaka z grą komputerową dla osób w wieku 16+, przeznaczona jest zdecydowanie dla młodzieży.

 

Brelok do plecaka HUGGY WUGGY WKS

 

To co, który brelok do kluczy albo zawieszkę do plecaka wybierze twoje dziecko? A może ty też masz ochotę coś spersonalizować? Z pewnością znajdziesz odpowiedni gadżet również dla siebie! A po więcej porad dotyczących kompletowania szkolnej wyprawki zajrzyj do działu Back to school.