Czas na film pełen ciepła i miłości. Piękną, chwytającą za serca opowieść. Po seansie z pewnością docenicie to co macie, problemy dnia codziennego okażą się wcale nie takie straszne i zaczniecie naprawdę żyć… żyć pełnią życia!

 

Życie Robina było jak marzenie. Przystojny, błyskotliwy, odnoszący sukcesy młody mężczyzna, przykuwający uwagę kobiet, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji odnaleźć siłę do walki? Gdzie szukać nadziei?

„Pełnia życia” to opowieść o niezwykłej miłości pięknej dziewczyny i sparaliżowanego mężczyzny, którzy postanawiają rzucić wyzwanie losowi. To niezwykła historia, o poszukiwaniu szczęścia, nawet w najgorszych chwilach, która wywoła uśmiech na Waszych twarzach, wzruszy oraz poruszy serca i dusze.

Za scenariusz odpowiadają współtwórcy kultowych filmów, takich jak: „Gladiator” czy „Les miserables: nędznicy”. To dodatkowa gwarancja sukcesu. Reżyserem jest Andy Serkis.
W role główne wcielą się m. in. Andrew Garfield („Przełęcz ocalonych”, „Social Network”, „Milczenie”, „Niesamowity Spider-Man”, „Nie opuszczaj mnie”), Hugh Bonneville („Paddington”, „Notting Hill”, „Mansfield Park”, „Iris”), czy Claire Foy („Polowanie na czarownice”). Zapraszamy na film! Z pewnością spodoba on się fanom Nicholasa Sparksa, Jojo Moyes i nie tylko!