Z okazji Międzynarodowego Dnia Singla (o tym, skąd wzięło się to święto przeczytacie tutaj) postanowiliśmy przypomnieć 7 filmowych wolnych strzelców, których życie miłosne albo pozostawia wiele do życzenia, albo praktycznie nie istnieje.
Zapraszamy! 

 

 

Umówmy się, który facet nie chciałby wieść życia tytułowego bohatera kultowej produkcji braci Coen? Zero stresu, wychodzenie na miasto w piżamie i godziny spędzone na graniu w kręgle z kolegami to scenariusz niemal idealny. Oczywiście pod warunkiem, że nie ma się dziewczyny. 

 

 

Gwiazda jednej z najbardziej zwariowanych komedii na świecie. Jego infantylne zachowanie i skrajna nieodpowiedzialność sprowadzają kłopoty niego i kumpli, którzy pojechali świętować wieczór kawalerski. Choć Garner nie wydaje się być najlepszym materiałem na chłopaka, to ze zdjęć z nocy wyprzedzającej słynnego kaca można wywnioskować, że kobiety mają do niego słabość.    
 

 

Dorosły facet, który dzieli swoje łóżko z pluszowym misiem. Czy naprawdę dalej musimy tłumaczyć, dlaczego znalazł się w tym zestawieniu?
 


 

Bohater ekranizacji książki Dana Browna ma jedną prawdziwą miłość - naukę. Trudno się mu dziwić, skoro jest profesorem na Harvardzie, a w wolnych chwilach rozwiązuje zagadki, które mają mieć wpływ na dalsze losy ludzkości. I jak w tej sytuacji znaleźć czas na randkowanie?
 


 

Kiedy nie chce się już dalej żyć w pojedynkę, trzeba odnaleźć prawdziwą miłość. Tak było w przypadku Anki, która zapragnęła poznać mężczyznę swoich marzeń. Poszukiwania zaczęła w miejscu, gdzie ludzie spotykają się najczęściej, czyli… w Internecie. Nie wiecie jak wygląda flirt z facetami z portali randkowych? Koniecznie zobaczcie „Planetę Singli”!

 

 

Dosyć gorzki film o tym, że stara miłość jednak… rdzewieje. Trzydziestokilkuletnia rozwódka wraca do rodzinnego miasta, aby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem z liceum. Liczy na to, że uda się wskrzesić ich związek sprzed lat. Niestety, jej ex nie uwzględnił jej w swoich planach. Tak, nawet Charlize Theron czasem bywa singielką! 

 

 

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć naczelnego Romantyka Polskiej Kinematografii! Wydaje się, że Adam z „Dnia Świra” nigdy nie spotka idealnej kobiety dla siebie, bo jest ona jedynie wytworem jego wyobraźni. Zresztą, wyobrażacie sobie kogoś, kto byłby w stanie z nim wytrzymać?

 

A który z filmowych bohaterów, żyjących w pojedynkę, jest wasz ulubiony? Kogo dopisalibyście do naszej listy?