Empik wraz z Empik Go zaprasza na spotkanie z okazji premiery audiomusicalu „Piotruś Pan”. Naszymi gośćmi będą twórcy musicalu: Natasza Urbańska (dorosła Wendy/narrator), Janusz Józefowicz (reżyser), Janusz Stokłosa (muzyka). Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie wydarzenia zobaczycie (i usłyszycie) piękne występy aktorów. Możliwe będzie również zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

„Piotruś Pan” Jamesa M. Barrie’go to jeden z najbardziej cenionych tekstów literatury dziecięcej. Historia chłopca, który nie chciał dorosnąć, wciąż inspiruje artystów – na podstawie utworu powstały kolejne książki, filmy, a także kultowy już spektakl Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Tym razem ponadczasową opowieść będzie można poznać dzięki słuchowisku przygotowanemu przez zespół Studia Buffo. Produkcja z udziałem Nataszy Urbańskiej, Edyty Geppert, Wiktora Zborowskiego, Mariusza Czajki i wielu innych zadebiutuje w aplikacji Empik Go oraz na płycie CD, dostępnej w salonach Empik i empik.com.

Audiomusical na podstawie kultowego „Piotrusia Pana” Studia Buffo już 24.11. w aplikacji Empik Go: www.empik.com/piotrus-pan