Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, naszym gościem będzie Maria Apoleika, autorka książki „Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Aplazja? Eksterier? Leptospiroza? Ojejej…Spokojnie. Równie ważne są inne słowa: kocyk, kupa, chrapanie, no i oczywiście ciaftko. Z psiosucharkowym słownikiem szybko i bezboleśnie przyswoisz cały elementarz dobrego psiego opiekuna. Dowiesz się, na czym polega dzień licznych drzemek, jak zabawić fanatyka patyków i co zrobić, kiedy pies napotka niespodziewany problem (spoiler: uruchomić ponownie). Maria Apoleika z humorem i wdziękiem przybliży ci świat twojego grubeła czy chudeła, pójdzie z wami na spacer, zabierze na zakupy, zaprowadzi do weterynarza i behawiorystki. W środku tysiąc śmiesznych piesków i liczne niespodziamki!

 

Książka pt.: „Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa” jest dostępna na https://www.empik.com/psie-sucharki-2-wszystkie-slowa-ktore-musisz-znac-zeby-obsluzyc-swojego-psa-apoleika-maria,p1282366093,ksiazka-p

 

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.