Wspólnie z Metal Mind oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie zespół Luxtorpeda. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Okazję stanowi premiera albumu „ELEKTROLUXTORPEDA”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Oficjalna premiera tego albumu ma miejsce dokładnie 10 lat po premierze pierwszej płyty. Ponownie nagrane znane i lubiane utwory z repertuaru Luxtorpedy w zupełnie nowych aranżacjach. Nowe oblicze Luxów można nazwać ELEKTRO. Do nagrań zaproszono gości: DJ.BRK, współproducenta płyty oraz sekcję dętą w składzie: Tomasz Mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu „WILKI DWA” czuwał Henryk „HENIO" Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Okładka płyty to zasługa od lat współpracującego z zespołem Macieja „ZUCHA" Mazurka, który dzięki niesamowitym zdjęciom Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJa BRK stworzył doskonała ilustrację do kosmicznej muzyki.

Płyta została nagrana i zmiksowana przez Michała Wasyla w studio OKOLITZA w Poznaniu.

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.