Sezon ślubny trwa w najlepsze i wciąż powraca zapytanie – co kupić nowożeńcom? Do symbolicznej „koperty” warto dorzucić miły drobiazg. Najlepiej pamiątkę, która będzie przez długie lata przypominała młodym ten wyjątkowy dzień. Tylko co wybrać?

Niezależnie czy idziemy na sam ślub czy na ślub i wesele – wszyscy ustawiamy się do kolejki do młodych, by złożyć im życzenia. Oprócz gratulacji w dobrym tonie będzie wręczenie choćby małego, symbolicznego prezentu. Tym bardziej, że moda na kupowanie kwiatów już mija, bo choć są piękne to krótkotrwałe, no i co zrobić z takim ogromem bukietów… Nieraz przyszli małżonkowie, zamiast ślubnych wiązanek, życzą sobie wsparcia wybranych organizacji charytatywnych lub sami proszą o praktyczne podarunki albo zdają się na gust bliskich. Co możemy polecić gościom?
 

Opcja 1. Rozrywka dla młodych

Alternatywa dla kwiatka? Książka, film, gra lub muzyka! Przyda się to nowożeńcom na przyszłe wspólne wieczory. Jeśli znamy zainteresowania, upodobania młodych – możemy pokusić się o dokładnie dobrane propozycje. Jeśli nie – żaden problemy – wybierzmy kilka uniwersalnych tytułów, np. z nowości (raczej nie będą jeszcze mieć tego w swojej kolekcji), bestsellerów lub książek o podróżach czy kulinariach, czyli z dziedzin, w których mogą wspólnie „podziałać”. Mogą to być też ciekawe poradniki, np. „Sztuka kochania” , romans „We wspólnym rytmie” lub dla odmiany dobry kryminał (np. „Czarna Madonna” Remigiusza Mroza). Uważamy też, że nawet najwięksi twardziele, podczas miesiąca miodowego z przyjemnością skuszą się na komedie romantyczne czy film o miłości (może uwielbiany przez panie „Pamiętnik” lub z nowości: „Chata” , „Porady na zdrady”). Zabawnym rozwiązaniem mogą okazać się popularne planszówki, np. „Gierki małżeńskie” lub „Tabu”, z których młodzi mogą wiele o sobie się dowiedzieć, a przy tym świetnie się bawić. Sami lub ze znajomymi.

https://ecsmedia.pl/c/para-w-kuchni-60-potraw-na-parze-w-iext49323920.jpg  https://ecsmedia.pl/c/gra-towarzyska-ilustrowana-rysunkami-andrzeja-mleczki-gierki-malzenskie-b-iext37870201.jpg    https://ecsmedia.pl/c/sztuka-kochania-w-iext48895563.jpg
 

Opcjal 2. Ślubne kolekcje

W Empiku czeka też na Was specjalna kolekcja ślubna – albumy, skarbonki, kubki, pamiątki – wybór jest naprawdę bardzo duży. Wszystko eleganckie, a jednocześnie przygotowane z humorem. Do tego zadbajmy, żeby nasz upominek miał ładnie opakowane (dostępne są też specjalne torebki ślubne ze złoceniami). Gadżety zachwycą młodą parę i mogą ozdobić ich wspólne mieszkanie oraz stać się praktyczną, długotrwałą pamiątką, która zawsze będzie przypominać ten wyjątkowy dzień. Warto pomyśleć o takim dodatku!

https://ecsmedia.pl/c/kolekcja-slubna-kubki-z-pokrywka-pani-i-pan-usta-i-wasy-2-szt-p-iext49970422.jpghttps://ecsmedia.pl/c/kolekcja-slubna-skarbonka-swinki-jego-i-jej-zloto-srebrna-p-iext49974503.jpg

 

Uniwersalnym prezentem jest też zawsze karta podarunkowa , którą młodzi mogą sami wykorzystać na dowolny cel (jej dodatkowym atutem jest długa data ważności). Słodkości również będą miłym dopełnieniem upominku. Najważniejszy jest jednak pomysł, nasza obecność i wsparcie młodych w tym ważnym dniu oraz wspólne świętowanie.

Podarunków i inspiracji szukajcie w naszych salonach.