Najbardziej znana polska podróżniczka. Autorka bestsellerowych książek, w których relacjonuje wyprawy w najodleglejsze zakątki świata. Beata Pawlikowska – bo o niej mowa – właśnie oddaje w ręce czytelników swoje najnowsze dzieło zatytułowane „Między światami”. Z tej okazji, wraz z podróżniczką, zapraszamy do udziału w konkursie!

Beata Pawlikowska - polska pisarka, autorka wielu książek, dziennikarka i fotografka.  Na kartach swoich publikacji pokazuje swoje wszechstronne zainteresowania, przekonuje do zdrowej i naturalnej kuchni (np. „Szczęśliwe garnki. Kulinarna książka z przepisami na zimę”) a nawet wciela się w coacha rozwoju osobistego i pomaga odnaleźć pozytywną motywację (m.in.  „Jak pokochać siebie? Podręcznik życiowej przemiany” ). Czytelnicy najbardziej pokochali ją za książki podróżnicze, dzięki którym możemy śledzić jej odległe podróże, poznawać dalekie kultury i zwyczaje – jak np. w „Blondynce nad Gangesem”. W styczniu do księgarń trafiła jej najnowsza książka – „Między światami”. Z okazji premiery zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są unikatowe, starannie wybrane przez samą Beatę Pawlikowską, pamiątki z jej podróży!

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 27.01.2016 do 10.02.2016 roku:

1.       Kupić na empik.com najnowszą książkę Beaty Pawlikowskiej „Między światami”.

2.       W oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie  „Co dla ciebie oznacza podróż między światami?”.

3.       Zgłoszenie konkursowe zawierające numer zamówienia książki oraz odpowiedź na pytanie konkursowe przesłać na adres [email protected], w tytule maila wpisując „Konkurs: Między światami””.

Spośród wszystkich kompletnych zgłoszeń konkursowych jury wybierze 4 najciekawsze, których autorom zostaną przyznane poszczególne nagrody:

1. indiańska bransoletka z włókna palmy chambira (Brazylia)

2. naszyjnik z delfinkiem z czerwonego drewna pao brasil (Brazylia)

3. breloczek papuga z drewna balsa (Kolumbia)

4. breloczek maska z Bali

Laureatów zabawy poznamy nie później niż 17.02.2016.

Miłośników Beaty Pawlikowskiej oraz wszystkich pasjonatów podróży zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin dostępny jest tutaj.WYNIKI KONKURSU!

Decyzją jury laureatami konkursu zostają: pani Monika ([email protected]), pani Karolina ([email protected]), pani Gosia ([email protected]) oraz pani Bogna ([email protected]). Wydawnictwo skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatkom!