W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o książkach. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Katarzyną Olubińską autorką książki „Kobieta w wielkim mieście” (Wydawnictwo WAM). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz (Rozmawiam, bo lubię).

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1039904376395676/

Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na profilu Empiku na Facebooku (www.facebook.com/empikcom). W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

"Kobieta w wielkim mieście" (Wydawnictwo WAM), to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i cenie sukcesu, o wielkich marzeniach i codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o życiowych zakrętach, o nadziei i wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie.

Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:

> 24.03, godz. 18:00 Katarzyna Puzyńska - "Policjanci. W boju" (Prószyński Media)

> 25.03, godz. 18.00 Janina Bąk - "Statystycznie rzecz biorąc" (Wydawnictwo W.A.B.)

> 26.03, godz. 18:00 Anna Ficner-Ogonowska - "Jeśli zatęsknię" (Wydawnictwo Znak)

01.04, godz. 18:00 Jacek Galiński - "Kratki się pani odbiły” (Wydawnictwo W.A.B).