O tym, że JIMEK, czyli Radzimir Dębski, jest artystą niezwykłym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Kompozytor sprawnie łączy ze sobą światy muzyki klasycznej i mainstreamowej, tworząc niezapomniane koncerty. Jak sam mówi dzielenie muzyki na gatunki mija się dla niego z celem. Dlatego podczas jego występów hip-hop przeplata się z jazzem.

Na swoim koncie ma także pracę nad muzyką filmową. Uważany za jednego z najbardziej uzdolnionych kompozytorów młodego pokolenia muzyk może się też pochwalić skomponowaniem ścieżek dźwiękowych do takich polskich hitów filmowych jak “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz “Atak Paniki”. Jest też jednym z niewielu artystów, który może się pochwalić festiwalem własnego imienia. A mowa tu oczywiście o festiwalu Jimek +, który odbył się w zeszłym roku w Gliwicach.

 

Atak Paniki (by JIMEK) Płyta Analogowa

 

Radzimir Dębski wszystkie swoje koncerty zmienia w wyjątkowe spektakle. Taki z pewnością będzie kolejny występ w ramach projektu JIMEK Symphonixx.  Po ogromnym sukcesie występów podczas festiwalu H&M Loves Music i na Stadionie Śląskim projekt będzie można usłyszeć 5. października w Hali Stulecia we Wrocławiu.

JIMEK Symphonixx  to niezrównana uczta muzyczna, bo pod batutą Radzimira Dębskiego usłyszymy utwory w wykonaniu 60-osobowej orkiestry symfonicznej złożonej z wybitnych muzyków młodego pokolenia. W trakcie wieczoru na scenie pojawią się także wyjątkowi goście specjalni, a w repertuarze możemy się spodziewać niezwykłych symfonicznych aranżacji. Podczas poprzednich koncertów w ramach projekt publiczność usłyszała m.in. Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK.

 

JIMEK Symphonixx + Goście

Kup bilet

 

Bilety na to wydarzenie można kupić na empikbilety.pl, goingapp.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce. Z kolei użytkownicy Empik Premium mogą zakupić bilety na miejsca w specjalnie przygotowanych dla nich dwóch rzędach blisko sceny.