Najnowsza książka małżeństwa Welchów Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół,zdynamizować wzrost i wygrać to już trzecia wspólna publikacja biznesowej pary. Ich wcześniejsze poradniki - Winning znaczy zwyciężać i Winning – odpowiedzi” zdobyły status międzynarodowych bestsellerów. Czego dowiemy się z nowego przewodnika po świecie biznesu?

On - Jack Welch - jest biznesmenem, ekspertem z dziedziny ekonomii, wyjątkowym mówcą, założycielem internetowego kursu Management Institute na Strayer University. W 2000 roku zdobył tytuł „Menedżera stulecia” – przyznany przez czasopismo „Forbes”. Ona - Suzy Welch - to absolwentka Harvard Business School i redaktor „Harvard Business Review”. Jest także autorką bestsellerów, znaną dziennikarką telewizyjną i biznesową oraz działaczką społeczną walczącą o prawa zwierzą. Swoją ostatnią książką "10-10-10", w której opisuje pracę i życie rodzinne, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Ten wyjątkowy duet – nie tylko wspólnie pracujący, ale i będący małżeństwem – po połączeniu sił i spisaniu wspólnych doświadczeń - tworzy poradniki, będące świetnymi przewodnikami po biznesie. Ich najnowsza książka „Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać” napisana jest nie tylko z myślą o prezesach, ale i o zwykłych pracownikach. To biblia dla osób, które chcą osiągnąć zawodowy sukces. Z lektury dowiedzą się wszystkiego, co potrzebne menażerowi, szefowi, pracownikowi korporacji oraz osobom marzącym o stworzeniu swojej firmy. Wszystko napisane jest ciekawym, prostym językiem.

Dowiadujemy się, jak rekiny biznesu zarządzają w swoich spółkach, przeczytamy praktyczne wskazówki, ciekawe anegdoty i historie z drogi do kariery autorów. Poznamy tajniki organizacji w firmie, zarządzania, nauczymy się jak dostać wymarzoną pracę i od czego zacząć by zbudować własną, dobrze prosperującą działalność. Co jeszcze? Przeczytamy też m.in.  jak radzić sobie z kryzysami, a także jak funkcjonować na wyższych szczeblach zawodowych. To połączenie wiedzy z zakresu biznesu, etyki, coachingu, marketingu, PR, psychologii, tajników sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych dziedzin! Eksperci typują, że jest to jeden z najlepszych współczesnych poradników o zarządzaniu.

Jeśli chcesz zdobyć i utrzymać pracę marzeń, być menadżerem czy prezesem – przekonaj się, że to wszystko jest możliwe i znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Książka jest idealnym prezentem dla ambitnych osób, które lubią się kształcić i stawiają na własny rozwój.

 „Praktyczne MBA,” jaki i inne specjalistyczne książki branżowe, motywujące, hobbystyczne, które ułatwią rozwijanie skrzydeł i swoich pasji -  dostępne są na empik.com.