W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o książkach. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Jackiem Galińskim, autorem książki „Kratki się pani odbiły” (Wydawnictwo W.A.B). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz (Rozmawiam, bo lubię).
 

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/214883399866706/


Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na profilu Empiku na Facebooku (www.facebook.com/empikcom). W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

„Kratki się pani odbiły” to trzecia część przygód szalonej emerytki Zofii Wilkońskiej. Głowna bohaterka nie może mieć nudnego życia ani tym bardziej nudnej emerytury. Dramatyczny zwrot akcji sprawia, że staruszka trafia za kratki, do aresztu. Zupełnie obce jej naturze środowisko, czyli areszt śledczy dla kobiet, okazuje się nową sceną, na której będzie musiała walczyć o swój byt, poznać prawa dżungli rządzące więzieniem i przetrwać. Afera przemytnicza, przekupywanie świadków i wymuszanie zeznań są jednak niczym w porównaniu z naprawdę gorzkimi historiami kobiet, które spotyka w „sanatorium”. Zofia jednak nie byłaby sobą, gdyby nawet tutaj nie zrobiła rewolucji.

Czy staruszka zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?


Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:

> 24.03, godz. 18:00 Katarzyna Puzyńska - "Policjanci. W boju" (Prószyński Media)

> 25.03, godz. 18.00 Janina Bąk - "Statystycznie rzecz biorąc" (Wydawnictwo W.A.B.)

> 26.03, godz. 18:00 Anna Ficner-Ogonowska - "Jeśli zatęsknię" (Wydawnictwo Znak)

> 31.03, godz. 18:00 Katarzyna Olubińska - „Kobieta w wielkim mieście” (Wydawnictwo WAM).