Fotoksiążka – czyli zaprojektuj album rodzinny

W czym fotoksiążka jest lepsza od albumu ze zdjęciami? Zdjęcia nie wypadają, każda ma stałe miejsce. Kartki swobodnie można przewracać. Co więcej, mają bardzo indywidualny charakter, a ofiarodawca musi wykazać się dużą kreatywnością. Możesz wybrać nie tylko rozmiar książki, ale niemal w całości ją zaprojektować.

Co wywoła łezkę wzruszenia u seniorów? To trzeba przemyśleć, dobrać zdjęcia według wybranego tematu. Może to zdjęcia z uroczystości rodzinnej, może chronologicznie ułożone zdjęcia pokazujące dorastanie wnuków? Pomysłów i możliwości nie brakuje!

Fotokalendarz – spersonalizuj swój kalendarz

Tym razem ograniczamy liczbę zdjęć do najlepszych 12. Wybieramy rozmiar naszego kalendarza, dopasowujemy tematycznie do poszczególnych miesięcy, wgrywamy zdjęcia przez Internet i już praktyczny, a przy tym bardzo osobisty prezent dla babci i dziadka gotowy. Każdy miesiąc będzie wyjątkowy i niepowtarzalny!

Wybierz format i szablon, który najbardziej Ci się spodoba, spersonalizuj projekt i podaruj dziadkowi oraz babci ten niezwykły upominek.

Spersonalizowany kubek i koszulka

W dawaniu prezentów ważny jest pomysł, a przede wszystkim serce. Dlatego kubek, na który sami wymyślimy motyw zdobniczy, umieścimy zdjęcie albo napis, nadaje się świetnie na podarunek dla babci lub dziadka. Kawa w kubku ze zdjęciem uśmiechniętego wnuka będzie smakować o niebo lepiej niż z najwytworniejszej filiżanki.

Dać upust swej wyobraźni można też, planując napis na koszulce, którą obdarujemy najbliższych nam seniorów. Może wystarczy tylko „superbabcia” i „superdziadek”, ale lepiej coś bardziej spersonalizowanego. I tu jest pole do popisu oraz okazania ciepłych uczuć.

Osobiste, dopasowane etui na smartfona

Jeśli chcesz, by bliscy stale o tobie myśleli, warto wybrać taki prezent, który będą mieli ciągle pod ręką. Dziadek i babcia korzystają z telefonu komórkowego? Zleć wykonanie spersonalizowanego etui na smartfona. Po telefon sięgamy wielokrotnie w trakcie dnia, a tak za każdym razem spowoduje to spojrzenie na zdjęcie, miłe wspomnienia.

Możesz wybrać spośród etui silikonowych i z klapką, a także spośród formatów odpowiednich na wiele różnych telefonów.

Fotoobraz, który będzie cieszył oczy przez długi czas

Fotoksiążki stoją na półce, kalendarz jest użytkowany tylko przez rok. Natomiast fotoobraz może być ozdobą mieszkania przez cały rok. Odmieni wystrój pokoju, będzie oryginalną pamiątką. Tylko od ciebie zależy, co taki oryginalny i niepowtarzalny gadżet będzie przedstawiał.

Jest dostępnych kilka różnych formatów i rozmiarów tego typu fotoobrazów. Stworzenie własnego, spersonalizowanego projektu jest intuicyjne i bardzo łatwe. Pięknie wydany obraz może okazać się strzałem w dziesiątkę, jako prezent dla babci i dziadka.

To tylko niektóre przykłady spersonalizowanych fantastycz…, to znaczy FOTOstycznych upominków, które pozwolą ci zaprezentować swą kreatywność, a przy tym ujawnią twoje uczucia do dziadka oraz babci i będą doskonałym upominkiem.

Spersonalizowane prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka znajdziesz na empikfoto.pl – sam zaprojektuj i zamów potrzebny gadżet.