1. Dziennik Bridget Jones – kultowe swetry z reniferem i bałwanem, zimowa, flanelowa piżama, śnieg. Bridget nie da się nie kochać! To trzeba znów zobaczyć!

 

Dziennik Bridget Jones (DVD)

 

 1. Szklana pułapka – choć najwięcej tu pościgów i wybuchów, film od lat uchodzi za świąteczny klasyk. Akcja rozpoczyna się w biurowcu, w którym trwa firmowa wigilia. Do tego samego wieżowca dostają się terroryści. Powstrzymać ich może tylko Bruce Willis!

 

Szklana pułapka (DVD)

 

 1. Planeta Singli 2 – opowieść o kryzysie w związku ze Świętami w tle. Główni bohaterowie mierzą się ze swoimi uczuciami w otoczeniu choinek i światełek. Wigilia spędzona w studiu telewizyjnym również może okazać się magiczna.

 

Planeta Singli 2 (Blu-ray Disc)

 

 1. Holiday – zimowy film, który przywraca wiarę w ludzi i miłość. Jak potoczą się święta, gdy spędzimy je z dala od domu, z kimś nieznajomym?

 

Holiday (DVD)

 

 1. Miłość jest wszystkim – Święta to czas magiczny, o czym trudno pamiętać podczas gorączkowych przygotowań. Lawina dziwnych przypadków spadnie na bohaterów i pokrzyżuje im kilka planów, ale ostatecznie gwiazdka się odbędzie.

 

Miłość jest wszystkim (DVD)

 

 1. Green Book – film zdobył aż trzy Oscary. Chociaż główny wątek opowieści nie dotyczy Świąt Bożego Narodzenia, finał fabuły ląduje właśnie pod choinką.

 

Green Book (DVD)

 

 1. Elf – Buddy był chłopcem przygarniętym przez Świętego Mikołaja i wychowanym wśród elfów. Po latach, jako dorosły mężczyzna wyrusza w podróż, by znaleźć swojego prawdziwego ojca. Will Farrel jako przerośnięty Elf to znak, że będzie śmiesznie.

 

Elf w angielskiej wersji językowej (DVD)

 

 1. Uważaj Kochanie – „Kevin sam w domu w wersji” dla starszych? Połączenie horroru i czarnego humoru, okraszone świątecznymi lampkami z amerykańskich domów. Trochę grozy, groteski, humoru i nastolatków. Mieszanka wybuchowa!

 

Uważaj Kochanie (DVD)

 

 1. Ekspres polarny – każdy z nas w dzieciństwie mierzył się z prawdą na temat Świętego Mikołaja. Bohater animacji Roberta Zemeckisa swoje wątpliwości rozwiał w najlepszy z możliwych sposobów.

 

Ekspres polarny (DVD)

 

 1. Zły Mikołaj 2 – Święty Mikołaj ma bardzo wielu pomocników. Kontynuacja przygód jednego z nich to propozycja dla dorosłych widzów, którzy pod choinką znajdą pięknie zapakowaną… rózgę!

 

Zły Mikołaj 2 (DVD)

 

 1. Miasteczko Halloween – animowany musical z dreszczykiem w klimacie Tima Burtona. Potworny król Miasteczka Halloween, znudzony codziennym straszeniem, trafia przypadkiem do Miasteczka Bożego Narodzenia i dla odmiany postanawia zająć się szerzeniem wesołego nastroju świąt. W wyniku jego misji Święty Mikołaj znajdzie się w niebezpieczeństwie. Upiorna rozrywka dla koneserów.

 

Miasteczko Halloween (DVD)

 

 1. Artur ratuje gwiazdkę – by rozdać tyle prezentów w jedną noc, Mikołaj musiał opracować skomplikowaną strategię działania. Czasami nawet najlepiej skoordynowana akcja może się okazać nieskuteczna. Artur będzie musiał stanąć na wysokości zadania i uratować magię Świąt.

 

Artur ratuje gwiazdkę (DVD)

 

 1. Świąteczna gorączka 2 – każdy ojciec zrobi wszystko by uszczęśliwić swoją ukochaną córkę. Główni bohaterowie tego filmu nie cofną się przed niczym, żeby wyprawić najwspanialsze Święta i zdobyć najcenniejsze prezenty.

 

Świąteczna gorączka 2 (DVD)

 

 1. Krampus. Duch świąt – nastrojowe kino klimatem przypominające filmy z lat 80. Rodzinna historia z dreszczykiem, czarnym humorem, nawiązująca do starych wierzeń o duchu świąt.

 

Krampus: Duch świąt (DVD)

 

 1. Grinch – kradzież Bożego Narodzenia to najcięższe przestępstwo przeciwko magii Świąt. Animacja stworzona na podstawie klasycznej opowieści Dr. Seussa to świetna rozrywka dla całej rodziny.

 

Grinch (DVD)

 

 1. Listy do M. – nasz polski, świąteczny klasyk, wielki hit kinowy. Polecamy wszystkie trzy części!

 

Listy do M. (DVD)​​​​​​​

 

 1. Ukryte piękno – melodramat o ojcu, który stracił dziecko, rozstał się z żoną i nie mogąc poradzić sobie ze smutkiem, swój ból przelewa na listy, które pisze do… Miłości, Śmierci i Czasu. Nagle zaczyna dostawać od nich odpowiedzi... Oryginalny scenariusz, święta w tle i Will Smith – to musiało się udać. Ciekawy pomysł oraz piękna, wzruszająca historia.

 

Ukryte piękno (DVD)​​​​​​​

 

 1. W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju – zwariowana, kultowa komedia, o tym, jak chcemy przygotować idealne święta, ale prześladuje nas pech. Skąd my to znamy?

 

W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju (DVD)

 

 1. Złe mamuśki 2: jak przetrwać święta? – kiedy zmęczeni ferworem świątecznych porządków, przytłoczeni gwiadkowo-cukierkowym klimatem będziecie mieć dość wszystkiego – „Złe mamuśki 2” podpowiedzą wam, jak przetrwać święta. Będzie się działo i będzie śmiesznie!

 

Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta, wydanie książkowe (DVD)

 

 1. Opowieść wigilijna – nowa odsłona opowiadania Charlesa Dickensa o samotnym skąpcu Scroogu, który szykuje się na święta i dopiero na starość poznaje, jaką wartość mają bliscy. Baśniowa historia, którą warto obejrzeć z całą familią.

 

Opowieść wigilijna (Blu-ray Disc)

 

 1. Rodzinny dom wariatów – z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Zobaczcie, jak święta mogą zjednoczyć bliskich. Sara Jessica Parker i inne gwiazdy w gwiazdkowy, komediowym hicie sprzed lat.

 

 1. Cichac noc – polskie, mocne kino, głośny zeszłoroczny film, laureat wielu nagród. O rodzinnych sekretach, które zaczną wychodzić na jaw przy świątecznym stole. Nie będzie cukierkowo, będzie gorzko, realistycznie, refleksyjnie. Miłośnicy rodzimego, ambitnego kina nie będą zawiedzeni.

 

Cicha noc (DVD)​​​​​​​

 

 1. To właśnie miłość – angielski humor w najlepszym, gwiazdorskim wydaniu. Kilka historii, które przeplatając się, łączą bohaterów ze sobą w świątecznych dniach. Z pewnością będziecie na tym płakać – i ze śmiechu i z wzruszenia!

 

To właśnie miłość (DVD)​​​​​​​

 

 1. Kevin sam w domu – skoro „nie ma świąt bez Kevina”, no to musi być i on! O czym jest film, tego nikomu nie trzeba wyjaśniać, warto jednak mieć kevinową kolekcję, w swoim domu, na wypadek, gdyby nie pojawił się kiedyś w telewizji lub by z sentymentem móc do niego powracać i pokazywać kolejnym pokoleniom. Bo przecież Kevin to już tradycja.

 

Kolekcja: Kevin sam w domu (DVD)