Natalia Kukulska

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku w rodzinie muzyków. Jej tragicznie zmarła mama – Anna Jantar, była jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w latach 70., a tata – Jarosław Kukulski, komponował muzykę dla wielu ówczesnych artystów. To właśnie ojciec stworzył dla córki pierwsze piosenki. Mała Natalka zaczęła śpiewać profesjonalnie w wieku 8 lat, a dwa lata później wydała swój pierwszy album, zatytułowany „Natalia”. Na płycie znalazły się dwa wielkie dziecięce hity – „Puszek Okruszek” i „Co powie tata”. Mała dziewczynka z dużymi okularami na nosie szybko zyskała sympatię publiczności.

Już rok później na rynku ukazał się drugi album Kukulskiej – „Bajki Natalki”, który również podbił serce małej widowni. Nastoletnia Natalia skupiła się na nauce. Przed pójściem do liceum w 1991 roku nagrała płytę z kolędami – „Najpiękniejsze kolędy”, a do pracy nad kolejnymi albumami powróciła dopiero po ukończeniu szkoły w 1995 roku. Krążek „Światło” z 1996 roku, na którym znalazły się takie utwory jak „Dłoń” czy „Piosenka światłoczuła” otworzył młodej artystce drzwi do wielkiej kariery. Album cieszył się ogromną popularnością i szybko zdobył status złotej płyty. Od tego czasu Natalia Kukulska wydała 10 płyt, co jest dowodem na to, że za jej sukcesem stoi nie tylko talent, ale także ciężka praca.

Kup teraz

Ewa Farna

Polsko - czeska piosenkarka pomimo młodego wieku od początku swojej muzycznej drogi, wyróżniała się dużą dojrzałością. Zadebiutowała w wieku 11 lat wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach. W wieku 13 lat wydała swój pierwszy album „Měls mě vůbec rád”, który okazał się wielkim sukcesem na czeskim rynku i zdobył status platynowej płyty. Obecnie w wieku 25 lat, artystka ma na koncie 9 wydanych krążków.

 

Justin Bieber

To przykład dziecięcej gwiazdy, której kariera rozwijała się na naszych oczach. Jego muzyczny talent został odkryty w 2008 roku za pośrednictwem YouTube’a. Dwa lata później ukazał się jego debiutancki album „My world 2.0”, który zdobył ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii, a utwory z tego krążka znalazły się na szczytach wielu list przebojów na całym świecie. Obecnie Justin Bieber ma już 25 lat i 4 albumy studyjne na koncie, ale wiele osób wciąż kojarzy go z uroczym małym chłopcem, którym był kiedy zaczynał swoją przygodę z muzyką.

Kup teraz

Miley Cyrus

Miley Cyrus to kolejny przykład gwiazdy, której długo trudno było odciąć się od wizerunku słodkiej dziewczynki. Piosenkarka i aktorka zaczynała karierę od roli w ulubionym serialu dzieci na całym świecie – „Hannah Montana”, w którym wcieliła się w postać głównej bohaterki. Obecnie, Miley Cyrus a właściwie – Miley Hemsworth (gwiazda przyjęła nazwisko męża, którego poślubiła w 2018 roku) to bardzo świadoma artystka.

 

Taylor Swift

Taylor od najmłodszych lat uwielbiała muzykę i wykazywała się wielkim talentem. Jako czternastolatka podpisała swój pierwszy kontrakt z wytwórnią muzyczną, a w 2006 roku wydała debiutancki krążek, który znalazł się na 5. miejscu zestawienia Billboard 200. Obecnie, płyty Taylor Swift są jednymi z najlepiej sprzedających się albumów na świecie.

 

Justin Timberlake

Justin Timberlake to żywa legenda. Zaczynał jako jedenastoletnia gwiazda Klubu Myszki Miki. Trzy lata później, razem z kolegami założył boysband *NSYNC, z którym występował przez kolejnych 7 lat, do momentu rozpoczęcia solowej kariery. Dzisiaj, Justin jest spełnionym muzykiem z sześcioma Grammy i czterema nagrodami Emmy na koncie.