W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o muzyce. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Arturem Rojkiem autorem płyty „Kundel” (Wydawnictwo Agora). Rozmowę poprowadzi Michał Kirmuć.

> 02.04, godz. 18:00 Artur Rojek – „Kundel” (Wydawnictwo Agora)

Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na www.facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur #Rojek wraca z albumem zatytułowanym „Kundel”. Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

„Dlaczego kundel? #Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptację siebie takim, jakim się jest – bezwstydnie i odważnie” – mówi Artur Rojek.

 

Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:

> 31.03, godz. 18:00 Katarzyna Olubińska - „Kobieta w wielkim mieście” (Wydawnictwo WAM)

> 01.04, godz. 18:00 Jacek Galiński - "Kratki się pani odbiły” (Wydawnictwo W.A.B)

> 07.04, godz. 18:00 Sylwia Chutnik – „Cwaniary” (Wydawnictwo Znak)