Co to jest Empik Go?

Empik Go to aplikacja i nowoczesna platforma, która gromadzi e-booki, audiobooki, podcasty. Można z niej korzystać na smartfonie, tablecie lub czytniku InkBOOK.  


Darmowe lektury w Empik Go - jak to działa?

Aby skorzystać z darmowego dostępu do lektur w Empik Go wystarczy przejść kilka kroków.

  • Dołącz do usługi Empik Premium – formularz znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie Czas w domu. Pamiętaj, jeśli zarejestrujesz się do 14 kwietnia, to z usługi Empik Premium będziesz mógł korzystać bezpłatnie przez 60 dni
  • Ściągnij aplikację Empik Go na urządzenie mobilne z App Store lub Google Play.
  • Wybierz ikonę „Konto” w dolnym pasku menu i zaloguj się do konta empik.com
  • Wejdź na stronię główną w sekcji „Dostępne w Empik Premium”, znajdziesz tam tytuły objęte abonamentem.

 

Lektury w Empik Go dla szkoły podstawowej i średniej - wolisz czytać czy słuchać?

Książki dostępne są zarówno w formie ebooków, jak i audiobooków – sam decydujesz, jaka forma przyswajania wiedzy jest dla ciebie efektywniejsza. Uczniowie szkoły podstawowej mogą posłuchać lektur takich jak „Akademia Pana Kleksa” w interpretacji prawdziwego mistrza słowa - Piotra Fronczewskiego„Kamienie na szaniec” przeczytane przez Jerzego Zelnika czy „Opowieść wigilijną” w interpretacji Janusza Zadury. Z kolei uczniowie szkoły średniej łatwo mogą sprawdzić jak „Przedwiośnie” czy „Nad Niemnem” czyta Krystyna Czubówna, a „Lalkę”Filip Kosior. Uczniów mogą zainteresować dodatkowe treści edukacyjne, w tym audycje „Ale o co chodzi”, które zawierają opowieści o książkach, przybliżające kulisy powstania i kontekst dzieł literatury.
Aplikacja Empik Go zawiera także funkcje ułatwiające naukę – możliwość zakreślania najważniejszych fragmentów książki oraz zakładki ułatwiające wyszukiwanie.

Listę lektur znajdziesz na specjalnej stronie Lektury szkolne.

To którą lekturę chcesz przerobić z Empik Go?