#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Gościem wydarzenia będzie AniKa Dąbrowska, artystka zagra 30 minutowy koncert po którym opowie o swojej twórczości oraz odpowie na pytania internautów. Na wydarzenie promujące album „Afirmacja” zapraszamy wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/286657859188918/

„Afirmacja” to debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids – AniKi Dąbrowskiej. Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej Artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą. To płyta pełna utworów niosących same pozytywne emocje - radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. AniKa mówi o niej: „Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie, bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje.”

Transmisja dostępna będzie live na Facebook.com/empikcom a późnej jej zapis audio trafi do aplikacji Empik Music. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Aplikacja Empik Music to dostęp do kilku milionów utworów w jednym miejscu – od największych światowych wytwórni muzycznych po setki zagranicznych i polskich wytwórni niezależnych. Pomaga nie tylko odkrywać nowych wykonawców, przedstawia wyczekiwane premiery, ale również poleca muzyczne wydarzenia, koncerty i spotkania z artystami. Udostępnia także oryginalne playlisty i rekomendacje stworzone przez znane postacie.

 

___
Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:

> 01.07, godz. 18:00 Aleksandra Radomska „Mam wątpliwość” (Wielka Litera)
https://www.facebook.com/events/685502798674139/

> 02.07, godz. 18:00 Bitamina „Tu da max” (Kalejdoskop Records)
https://www.facebook.com/events/729320167859709/