Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Producent
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Ocena
Cena

Nawiguj do lata

Elektronika towarzyszy nam każdego dnia, także w drodze na wakacje. Dzięki niej możesz umilić sobie dłuższą podróż samochodem czy pociągiem czy nagrać trasę przejazdu. Przejrzyj elektronikę samochodową, jaką oferujemy na empik.com i wybierz te gadżety, które są Ci najbardziej potrzebne.

Nagrywanie tras przejazdu

Za pomocą rejestratorów samochodowych możesz zapisywać trasy przejazdu podczas wakacyjnych wycieczek autem. Rejestrator jazdy przyda Ci się przez cały rok. Wybierz taki, który zapewni Ci wyraźny obraz z kamery, aby na wypadek sytuacji spornych na drodze nagranie miało wartość dowodową.

Prócz tego mamy kamery sportowe, które pozwolą Ci nagrywać różnego rodzaju aktywności, np. przejazd rowerem czy na rolkach.

Czytanie w podróży

Podczas kilkugodzinnej podróży samochodem, pociągiem czy autobusem możesz zająć sobie czas czytaniem. Przy słabym oświetleniu czytanie książki jest co najmniej niewygodne, ale problem ten eliminuje czytnik e-booków. Wybierz na empik.com czytnik, który pomieści wszystkie Twoje ulubione tytuły. Zabierz go ze sobą na urlop, by nie obciążać bagażu tomami książek.

Muzyka na każdym kroku

Szeroką grupę gadżetów samochodowych dostępnych na empik.com stanowią akcesoria audio na drogę. To słuchawki, także bezprzewodowe, idealne dla osób aktywnych fizycznie. Mamy dla Ciebie odtwarzacze MP3 i MP4 oraz  głośniki, w tym modne głośniki Bluetooth, które są poręczne i łatwo skorzystasz z nich w dowolnym miejscu. 

więcej

Akcesoria do smartfonów

Zobacz całą ofertę
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.