Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Materiał paska: stal nierdzewna usuń

Akcesoria do smartwatchy

Rozwój smartwatchy zaowocował nie tylko kolejnymi interesującymi modelami inteligentnych zegarków, ale także licznymi akcesoriami. Użytkownicy gadżetów z kategorii wearable mogą dostosować je do swojego stylu, a także zadbać o ich bezpieczeństwo. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria do smartwatchy takich marek, jak Samsung, czy Xiaomi.

Paski i obudowy do smartwatchy

Jedną z zalet smartwatchy jest to, że większość modeli posiada wymienne paski. Dzięki temu użytkownik może dopasować wygląd całego gadżetu do swojego stylu, a nawet aktualnego outfitu. Opaski do smartwatchy, paski i bransolety, w zależności od konstrukcji wymienia się w bardzo prosty sposób. Producenci dbają, aby personalizacja gadżetów wearable była intuicyjna i nieskomplikowana.

Paski i opaski do smartwatchy mogą być wykonane z metali, tworzyw sztucznych oraz materiałów naturalnych. Akcesoria do inteligentnych zegarków są dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach. Część modeli pozwala także na wymianę obudowy koperty lub nałożenie na nią etui. W efekcie można zmienić wygląd całego urządzenia.

Folie, szkła i ładowarki do smartwatchy

Akcesoria do smartwatchy to nie tylko gadżety wpływające na wygląd. Folie i szkła zabezpieczające ekran chronią tarczę zegarka przed uszkodzeniami. Wyświetlacze zegarków są wystawione na otarcia, a dzięki zastosowaniu akcesoriów ochronnych dłużej zachowają nienaruszoną strukturę. Alternatywą dla folii są specjalne etui do niektórych smartwatchy, które mają wbudowane własne szkiełko ochronne.

Inteligentne zegarki posiadają zaawansowane funkcje i wyświetlacze posiadające duże zapotrzebowanie na energię. Dobór odpowiedniej ładowarki może być kluczowy dla szybkiego zasilenia zegarka. Ładowarki do smartwatchy często nie różnią się od tych do smartfonów, ale część modeli wykorzystuje np. specjalne przewody z magnetycznymi wtyczkami. Wystarczy je zbliżyć do korpusu zegarka, aby przyległa do odpowiednich styków.

Producenci akcesoriów tworzą również stacje dokujące do smartwatchy. Dedykowane podstawki połączone z ładowarką pozwalają nie tylko na zasilenie gadżetu. W doku zegarek jest chroniony przed otarciami, a do tego w niektórych przypadkach może pełnić rolę małego zegarka wolnostojącego.

Sprawdź nasz asortyment akcesoriów do smartwatchy i wybierz potrzebne gadżety. Spraw, aby twój zegarek był bezpieczny i stylowy.

więcej