Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE655319RW

Kolor:
czarny

Oferta MaxElektro : 3299,00 zł

3299,00 zł
Kurier od 0 zł
W magazynie MaxElektro
Wysyłka w 24 godziny

Oferta Pamparam Sp. z o.o. : 3455,65 zł

Oferta empik.com : 3544,10 zł

Oferta MOBI-SHOP : 3654,20 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Ekspres do kawy SIEMENS TE655319RW

Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych sposobów parzenia lub wychodzić do lokalu, aby móc delektować się smakiem dobrej kawy. SIEMENS TE655319RW przygotuje ją w automatyczny i szybki sposób. Ten ciśnieniowy automatyczny ekspres dysponuje mocą 1500 W. Funkcje takie jak ze spieniaczem mleka, automatyczne czyszczenie, system odkamieniania pomogą ułatwić obsługę i podnieść wydajność urządzenia oraz zwiększyć jakość parzonej kawy.


Automatyka i wygoda

Cechą charakterystyczną ekspresów automatycznych jest ich proste działanie i funkcjonalność. Użytkownik musi jedynie zadbać o wsypanie kawy i uzupełnienie poziomu wody, aby urządzenie było gotowe do działania. Ekspresy automatyczne oferują duży wybór, jeśli chodzi o rodzaje kaw, a także posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dotyczących między innymi sposobu parzenia, czy udogodnień związanych z nowymi technologiami. 
 Typ urządzenia SIEMENS TE655319RW
SIEMENS TE655319RW - Typ urządzenia


Rodzaj kawy do mielenia SIEMENS TE655319RW:


Kawa ziarnista

Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem przeznaczony jest do kawy ziarnistej. Kawa ziarnista mielona przed przygotowaniem kawy, gwarantuje niesamowite walory aromatyczne i smakowe. Świeżość, wysoka jakość i technologia, to dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobrej jakości kawy ziarnistej.  
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Ciśnienie: 19 barów

Ekspresy ciśnieniowe różnią się między sobą budową, sposobem działania i funkcjonalnością, jednak wszystkie do przygotowania kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Ciśnienie w barach generowane jest przez dysze zainstalowane wewnątrz urządzenia. Podgrzana woda przepuszczana jest przez kawę, a następnie w postaci gotowego naparu spływa do filiżanki. Zasada jest prosta: im wyższe ciśnienie wody przepływającej przez kawę, tym skuteczniej ekspres wydobędzie z niej smak i aromat. Wysokie ciśnienie  sprawia, że powstaje crema, delikatna pianka na wierzchu kawy, która wzbogaca smak napoju i opóźnia jego stygnięcie. Warto pamiętać, że wyższe ciśnienie znacznie skraca czas przygotowywania napoju. 
 Ciśnienie w barach SIEMENS TE655319RW
SIEMENS TE655319RW - Wbudowany młynek


Wbudowany młynek

Ekspres do kawy posiada wbudowany młynek, który mieli kawę bezpośrednio przed jej przygotowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że filiżanka naszej ulubionej kawy została przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspres z wbudowanym młynkiem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne technologie oraz szybkość przygotowywania kawy. 
 Wbudowany młynek SIEMENS TE655319RW
SIEMENS TE655319RW - Pojemność zbiornika na kawę w g


Pojemność zbiornika na kawę: 300 g

Planując zakup ekspresu do kawy kierujesz się wieloma czynnikami. Jednym z nich jest pojemność zbiornika na kawę. Im większy zbiornik, tym więcej kawy można przygotować. Mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na kawę również ma znaczenie. 
 Pojemność zbiornika na kawę w g SIEMENS TE655319RW
SIEMENS TE655319RW - Pojemność zbiornika na wodę


Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l

Ilość wody mieszczącej się w zbiorniku to istotny aspekt, nad którym warto się dobrze zastanowić kupując ekspres do kawy. Im większy zbiornik, tym więcej napoju można przygotować, natomiast mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na wodę również ma znaczenie. 
 Pojemność zbiornika na wodę ciśnieniowy automatyczny
SIEMENS TE655319RW - Pojemność zbiornika na wodę


Moc urządzenia: 1500 W

Moc ekspresu do kawy jest niezwykle istotnym kryterium przy zakupie ekspresu. Zasada jest prosta: im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie on nagrzewał wodę, dzięki czemu kawa zostanie szybciej przygotowana. Minuta to zbyt długo? Są ekspresy, o wysokiej, wynoszącej powyżej 1500 W mocy, które potrafią przygotować kawę błyskawicznie. Wybór mocy ekspresu wpływa również na smak i jakość kawy. 
SIEMENS TE655319RW - Pojemność zbiornika na wodę


Programy automatyczne w SIEMENS TE655319RW:


Espresso macchiato

Macchiato, przekładając z języka włoskiego oznacza "poplamiony". W tym przypadku czarna barwa tradycyjnego espresso jest poplamiona dosłownie odrobiną gorącego, spienionego mleka i pianki. Smak tej kawy jest wciąż zdominowany przez mocne i wyraziste espresso, jednak wyczuwalny jest również delikatny mleczny akcent. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Caffe Latte

Mieszanka espresso z dużą ilością gorącego, lekko spienionego mleka to właśnie popularna cafe latte, co w języku włoskim oznacza po prostu kawę z mlekiem. Dzięki mleku uzyskujemy mniej intensywny, niż w kawie americano czy nawet capuccino - łagodny smak napoju. Natomiast obecność espresso sprawia, że po wypiciu filiżanki latte czujemy się pobudzeni.  
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Americano

Kawa Americano składa się z espresso dodatkowo rozcieńczonego wodą. Dzięki takiej mieszance uzyskujemy łagodniejszy smak, pobudzając się w tym samym stopniu. Większa objętość oznacza też dłuższy czas delektowania się aromatem napoju. Americano narodziła się we Włoszech na skutek ingerencji obywateli USA, dla których tradycyjne espresso było zbyt mocne. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Cappuccino

Słynna na cały świat kawa capuccino powstała dzięki włoskiemu mnichowi z Zakonu Kapucynów (od którego to zakonu wzięła się nazwa napoju). Duchownemu Marco d'Aviano nie przypadł do gustu mocny smak kawy i poprosił o dolaniej do niej mleka. Obecnie capuccino to espresso wraz ze spienionym mlekiem o łącznej objętości ok. 150 ml. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Latte macchiato

Aby uzyskać latte macchiato, espresso zostaje wlewane do spienionego mleka, a efektem końcowym jest uzyskanie trzech różnych warstw. Na samym dole osiada ciepłe mleko, drugi poziom tworzy espresso, a całość pokrywa pianka. Latte macchiato podaje się w wysokich szklankach o pojemności ok. 250-300 ml.  
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Funkcje SIEMENS TE655319RW:


Ekspres ze spieniaczem mleka

W ekspresach do kawy występują dwa sposoby spieniania mleka. Można to zrobić za pomocą specjalnej dyszy - tu możemy kontrolować spienianie mleka. Druga metoda to po prostu włożenie małego wężyka do kartonu mleka, bądź nalanie go do dedykowanego naczynia. Wtedy urządzenie automatycznie wytwarza piankę, które płynie wprost do filiżanki. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Funkcja automatycznego czyszczenia

Nieodłącznym następstwem użytkowania każdego sprzętu jest konieczność jego konserwacji, lecz za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia nie będziesz musiał się tym nadmiernie zamartwiać. Funkcja ta pozwoli do minimum ograniczyć zakres czynności związanych z utrzymaniem ekspresu w dobrym stanie, dokładnie myjąc system kawowy. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


System odkamieniania

Nieodłącznym elementem użytkowania każdego sprzętu, jest jego konserwacja, a co się z tym wiąże regularne czyszczenie. Ekspres posiada funkcję odkamieniania, która pozwoli cieszyć się smaczną kawą na długi czas. Dzięki temu ekspres samodzielnie rozpocznie proces odkamieniania, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Wyświetlacz LCD

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ten ekspres posiada wbudowany wyświetlacz LCD który w czytelny i przystępny sposób ułatwia przyrządzenie ulubionej kawy. 
SIEMENS TE655319RW - Rodzaj kawy


Nazwa: Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE655319RW
Marka: Siemens
Rodzaj kawy: ziarnista
Typ urządzenia: ciśnieniowy automatyczny
Moc urządzenia: 1500 W
Pojemność zbiornika na kawę w g: 300
Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
Ciśnienie w barach: 19
Regulacja: ilości kawy, stopnia zmielenia kawy
Komunikacja urządzenia: panel dotykowy
Programy automatyczne: Espresso macchiato, Caffe Latte, Americano, Cappuccino, Latte macchiato
Wbudowany młynek: tak
Funkcje dodatkowe: wyświetlacz LCD
Funkcje urządzenia: ze spieniaczem mleka, automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, wyświetlacz LCD
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, zabezpieczenie przed dziećmi
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Kod producenta: TE655319RW
Głębokość produktu w [mm]: 468
Szerokość produktu [mm]: 281
Wysokość produktu [mm]: 385
Waga [g]: 9700
Wyposażenie: 1 x Łyżeczka do odmierzania, 1 x paski testowe do bad.tward.wody, 1 x wężyk łączący, 1 x rurka do mleka
Wyposażenie: wyświetlacz
Indeks: 35786184
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego