Ekspres ciśnieniowy SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW

Kolor:
czarny

Oferta Beststore : 3036,00 zł

3036,00 zł
InPost 10,99 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
W magazynie Beststore
Wysyłka w 48 godzin

Oferta KD-Smart : 3065,99 zł

Oferta SKLEP DIGITAL : 3495,66 zł

Oferta abcdzieciaki : 3523,40 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Ekspres do kawy SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW

Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych sposobów parzenia lub wychodzić do lokalu, aby móc delektować się smakiem dobrej kawy. SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW przygotuje ją w automatyczny i szybki sposób. Ten ciśnieniowy automatyczny ekspres dysponuje mocą 1500 W. Funkcje takie jak automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, wskaźnik konieczności odkamienienia pomogą ułatwić obsługę i podnieść wydajność urządzenia oraz zwiększyć jakość parzonej kawy.


Automatyka i wygoda

Cechą charakterystyczną ekspresów automatycznych jest ich proste działanie i funkcjonalność. Użytkownik musi jedynie zadbać o wsypanie kawy i uzupełnienie poziomu wody, aby urządzenie było gotowe do działania. Ekspresy automatyczne oferują duży wybór, jeśli chodzi o rodzaje kaw, a także posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dotyczących między innymi sposobu parzenia, czy udogodnień związanych z nowymi technologiami. 
 Typ urządzenia SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Typ urządzenia


Rodzaj kawy do mielenia SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW:


Kawa mielona

Ekspres do kawy przeznaczony jest na kawę mieloną. Wystarczy wsypać ją do zbiornika, wybrać ulubiony program i cieszyć się aromatyczną kawą. Kawa mielona zaoszczędzi czas, a odpowiednio dobrana zapewni doskonały smak i aromat na najwyższym poziomie, jak z ulubionej kawiarni. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Regulacja mocy kawy

Dzięki funkcji regulacji mocy kawy, ekspres umożliwia przygotowanie napoju zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ustawienie odpowiedniej mocy może się różnić w zależności od ekspresu. W niektórych modelach polega na zmieleniu odpowiedniej ilości kawy w ekspresie automatycznym.  W innych modelach smak kawy można regulować poprzez nastawienie odpowiedniego stopnia zmielenia ziarna kawy. Drobniejsze mielenie spowoduje, że smak będzie silniejszy, zaś grubsze - słabszy. 
 Regulacja mocy kawy SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Ciśnienie w barach


Ciśnienie: 15 barów

Ekspresy ciśnieniowe różnią się między sobą budową, sposobem działania i funkcjonalnością, jednak wszystkie do przygotowania kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Ciśnienie w barach generowane jest przez dysze zainstalowane wewnątrz urządzenia. Podgrzana woda przepuszczana jest przez kawę, a następnie w postaci gotowego naparu spływa do filiżanki. Zasada jest prosta: im wyższe ciśnienie wody przepływającej przez kawę, tym skuteczniej ekspres wydobędzie z niej smak i aromat. Wysokie ciśnienie  sprawia, że powstaje crema, delikatna pianka na wierzchu kawy, która wzbogaca smak napoju i opóźnia jego stygnięcie. Warto pamiętać, że wyższe ciśnienie znacznie skraca czas przygotowywania napoju. 
 Ciśnienie w barach SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Wbudowany młynek


Wbudowany młynek

Ekspres do kawy posiada wbudowany młynek, który mieli kawę bezpośrednio przed jej przygotowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że filiżanka naszej ulubionej kawy została przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspres z wbudowanym młynkiem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne technologie oraz szybkość przygotowywania kawy. 
 Wbudowany młynek SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Pojemność zbiornika na kawę w g


Pojemność zbiornika na kawę: 300 g

Planując zakup ekspresu do kawy kierujesz się wieloma czynnikami. Jednym z nich jest pojemność zbiornika na kawę. Im większy zbiornik, tym więcej kawy można przygotować. Mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na kawę również ma znaczenie. 
 Pojemność zbiornika na kawę w g SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Pojemność zbiornika na wodę


Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l

Ilość wody mieszczącej się w zbiorniku to istotny aspekt, nad którym warto się dobrze zastanowić kupując ekspres do kawy. Im większy zbiornik, tym więcej napoju można przygotować, natomiast mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na wodę również ma znaczenie. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Pojemność zbiornika na wodę


Moc urządzenia: 1500 W

Moc ekspresu do kawy jest niezwykle istotnym kryterium przy zakupie ekspresu. Zasada jest prosta: im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie on nagrzewał wodę, dzięki czemu kawa zostanie szybciej przygotowana. Minuta to zbyt długo? Są ekspresy, o wysokiej, wynoszącej powyżej 1500 W mocy, które potrafią przygotować kawę błyskawicznie. Wybór mocy ekspresu wpływa również na smak i jakość kawy. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Pojemność zbiornika na wodę


Programy automatyczne w SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW:


Espresso

Espresso jest jednym z najbardziej znanych włoskich produktów eksportowych. Nazwa samej kawy wzięła się z przymiotnika "espressivo", co w języku mieszkańców Półwyspu Apenińskiego oznacza "wyrazisty". Taki też jest smak espresso. Mniej więcej 25 ml czystej kawy wystarczy, aby szybko i skutecznie się pobudzić. Przed wypiciem warto przepłukać usta wodą, aby w pełni cieszyć się esencją espresso. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Cappuccino

Słynna na cały świat kawa capuccino powstała dzięki włoskiemu mnichowi z Zakonu Kapucynów (od którego to zakonu wzięła się nazwa napoju). Duchownemu Marco d'Aviano nie przypadł do gustu mocny smak kawy i poprosił o dolaniej do niej mleka. Obecnie capuccino to espresso wraz ze spienionym mlekiem o łącznej objętości ok. 150 ml. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Espresso macchiato

Macchiato, przekładając z języka włoskiego oznacza "poplamiony". W tym przypadku czarna barwa tradycyjnego espresso jest poplamiona dosłownie odrobiną gorącego, spienionego mleka i pianki. Smak tej kawy jest wciąż zdominowany przez mocne i wyraziste espresso, jednak wyczuwalny jest również delikatny mleczny akcent. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Americano

Kawa Americano składa się z espresso dodatkowo rozcieńczonego wodą. Dzięki takiej mieszance uzyskujemy łagodniejszy smak, pobudzając się w tym samym stopniu. Większa objętość oznacza też dłuższy czas delektowania się aromatem napoju. Americano narodziła się we Włoszech na skutek ingerencji obywateli USA, dla których tradycyjne espresso było zbyt mocne. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Latte macchiato

Aby uzyskać latte macchiato, espresso zostaje wlewane do spienionego mleka, a efektem końcowym jest uzyskanie trzech różnych warstw. Na samym dole osiada ciepłe mleko, drugi poziom tworzy espresso, a całość pokrywa pianka. Latte macchiato podaje się w wysokich szklankach o pojemności ok. 250-300 ml.  
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Funkcje SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW:


Funkcja automatycznego czyszczenia

Nieodłącznym następstwem użytkowania każdego sprzętu jest konieczność jego konserwacji, lecz za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia nie będziesz musiał się tym nadmiernie zamartwiać. Funkcja ta pozwoli do minimum ograniczyć zakres czynności związanych z utrzymaniem ekspresu w dobrym stanie, dokładnie myjąc system kawowy. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


System odkamieniania

Nieodłącznym elementem użytkowania każdego sprzętu, jest jego konserwacja, a co się z tym wiąże regularne czyszczenie. Ekspres posiada funkcję odkamieniania, która pozwoli cieszyć się smaczną kawą na długi czas. Dzięki temu ekspres samodzielnie rozpocznie proces odkamieniania, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Wskaźnik konieczności odkamienienia

Wykonywanie odkamieniania jest niezbędne dla prawidłowego działania i wydłużenia żywotności ekspresu oraz utrzymaniu optymalnego smaku i aromatu otrzymywanej kawy. Urządzenie wyposażone we wskaźnik konieczności odkamieniania w odpowiednim momencie poinformuje nas o potrzebie wykonania tego procesu.  
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Parzenie dwóch kaw czarnych jednocześnie

Oszczędność czasu i większa wygoda - to korzyści, jakie otrzymuje użytkownik posiadający ekspres, w którym można przygotować dwie czarne kawy jednocześnie. Taka opcja będzie szczególnie przydatna podczas przyjmowania gości lub wtedy, gdy mamy w zwyczaju spędzać czas na piciu kawy z bliską osobą. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy


Ekspres ze spieniaczem mleka

W ekspresach do kawy występują dwa sposoby spieniania mleka. Można to zrobić za pomocą specjalnej dyszy - tu możemy kontrolować spienianie mleka. Druga metoda to po prostu włożenie małego wężyka do kartonu mleka, bądź nalanie go do dedykowanego naczynia. Wtedy urządzenie automatycznie wytwarza piankę, które płynie wprost do filiżanki. 
SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW - Rodzaj kawy

Nazwa: Ekspres ciśnieniowy SIEMENS EQ.6 plus s100 TE651209RW
Marka: Siemens
Rodzaj kawy: mielona
Pasuje do modelu: Ciśnieniowe automatyczne z kawą ziarnistą
Typ urządzenia: ciśnieniowy automatyczny
Moc urządzenia: 1500 W
Pojemność zbiornika na kawę w g: 300
Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
Ciśnienie w barach: 15
Regulacja: ilości kawy, mocy kawy, stopnia zmielenia kawy, temperatury wody, twardości wody, wysokości dozownika
Komunikacja urządzenia: panel dotykowy
Programy automatyczne: Espresso, Cappuccino, Espresso macchiato, Americano, Latte macchiato
Wbudowany młynek: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Funkcje dodatkowe: wyświetlacz LCD
Funkcje smart: nie
Funkcje urządzenia: automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, wskaźnik konieczności odkamienienia, parzenie dwóch kaw czarnych jednocześnie, ze spieniaczem mleka
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie
Kolor: czarny
Kod producenta: TE651209RW
Głębokość produktu w [mm]: 465
Szerokość produktu [mm]: 280
Wysokość produktu [mm]: 385
Waga [g]: 9550
Wyposażenie: dzbanek
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 33797304
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego