Ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECAM 23.460.S

Marka:
Kolor:
srebrny

Sprzedaje ovolt.pl : 2753,80 zł

2753,80 zł
InPost od 0 zł
W magazynie ovolt.pl
Wysyłka w 48 godzin

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Ekspres do kawy DELONGHI ECAM 23.460.S

Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych sposobów parzenia lub wychodzić do lokalu, aby móc delektować się smakiem dobrej kawy. DELONGHI ECAM 23.460.S przygotuje ją w automatyczny i szybki sposób. Ten ciśnieniowy automatyczny ekspres dysponuje mocą 1450 W. Funkcje takie jak system odkamieniania, automatyczne czyszczenie, ze spieniaczem mleka pomogą ułatwić obsługę i podnieść wydajność urządzenia oraz zwiększyć jakość parzonej kawy.


Automatyka i wygoda

Cechą charakterystyczną ekspresów automatycznych jest ich proste działanie i funkcjonalność. Użytkownik musi jedynie zadbać o wsypanie kawy i uzupełnienie poziomu wody, aby urządzenie było gotowe do działania. Ekspresy automatyczne oferują duży wybór, jeśli chodzi o rodzaje kaw, a także posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dotyczących między innymi sposobu parzenia, czy udogodnień związanych z nowymi technologiami. 
 Typ urządzenia DELONGHI ECAM 23.460.S
DELONGHI ECAM 23.460.S - Typ urządzenia


Rodzaj kawy do mielenia DELONGHI ECAM 23.460.S:


Kawa ziarnista

Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem przeznaczony jest do kawy ziarnistej. Kawa ziarnista mielona przed przygotowaniem kawy, gwarantuje niesamowite walory aromatyczne i smakowe. Świeżość, wysoka jakość i technologia, to dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobrej jakości kawy ziarnistej.  
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Kawa mielona

Ekspres do kawy przeznaczony jest na kawę mieloną. Wystarczy wsypać ją do zbiornika, wybrać ulubiony program i cieszyć się aromatyczną kawą. Kawa mielona zaoszczędzi czas, a odpowiednio dobrana zapewni doskonały smak i aromat na najwyższym poziomie, jak z ulubionej kawiarni. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Regulacja mocy kawy

Dzięki funkcji regulacji mocy kawy, ekspres umożliwia przygotowanie napoju zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ustawienie odpowiedniej mocy może się różnić w zależności od ekspresu. W niektórych modelach polega na zmieleniu odpowiedniej ilości kawy w ekspresie automatycznym.  W innych modelach smak kawy można regulować poprzez nastawienie odpowiedniego stopnia zmielenia ziarna kawy. Drobniejsze mielenie spowoduje, że smak będzie silniejszy, zaś grubsze - słabszy. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Ciśnienie w barach


Ciśnienie: 15 barów

Ekspresy ciśnieniowe różnią się między sobą budową, sposobem działania i funkcjonalnością, jednak wszystkie do przygotowania kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Ciśnienie w barach generowane jest przez dysze zainstalowane wewnątrz urządzenia. Podgrzana woda przepuszczana jest przez kawę, a następnie w postaci gotowego naparu spływa do filiżanki. Zasada jest prosta: im wyższe ciśnienie wody przepływającej przez kawę, tym skuteczniej ekspres wydobędzie z niej smak i aromat. Wysokie ciśnienie  sprawia, że powstaje crema, delikatna pianka na wierzchu kawy, która wzbogaca smak napoju i opóźnia jego stygnięcie. Warto pamiętać, że wyższe ciśnienie znacznie skraca czas przygotowywania napoju. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Wbudowany młynek


Wbudowany młynek

Ekspres do kawy posiada wbudowany młynek, który mieli kawę bezpośrednio przed jej przygotowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że filiżanka naszej ulubionej kawy została przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspres z wbudowanym młynkiem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne technologie oraz szybkość przygotowywania kawy. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Pojemność zbiornika na kawę w g


Pojemność zbiornika na kawę: 250 g

Planując zakup ekspresu do kawy kierujesz się wieloma czynnikami. Jednym z nich jest pojemność zbiornika na kawę. Im większy zbiornik, tym więcej kawy można przygotować. Mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na kawę również ma znaczenie. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Pojemność zbiornika na wodę


Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l

Ilość wody mieszczącej się w zbiorniku to istotny aspekt, nad którym warto się dobrze zastanowić kupując ekspres do kawy. Im większy zbiornik, tym więcej napoju można przygotować, natomiast mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na wodę również ma znaczenie. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Pojemność zbiornika na wodę


Moc urządzenia: 1450 W

Moc ekspresu do kawy jest niezwykle istotnym kryterium przy zakupie ekspresu. Zasada jest prosta: im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie on nagrzewał wodę, dzięki czemu kawa zostanie szybciej przygotowana. Minuta to zbyt długo? Są ekspresy, o wysokiej, wynoszącej powyżej 1500 W mocy, które potrafią przygotować kawę błyskawicznie. Wybór mocy ekspresu wpływa również na smak i jakość kawy. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Pojemność zbiornika na wodę


Programy automatyczne w DELONGHI ECAM 23.460.S:


Espresso

Espresso jest jednym z najbardziej znanych włoskich produktów eksportowych. Nazwa samej kawy wzięła się z przymiotnika "espressivo", co w języku mieszkańców Półwyspu Apenińskiego oznacza "wyrazisty". Taki też jest smak espresso. Mniej więcej 25 ml czystej kawy wystarczy, aby szybko i skutecznie się pobudzić. Przed wypiciem warto przepłukać usta wodą, aby w pełni cieszyć się esencją espresso. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Cappuccino

Słynna na cały świat kawa capuccino powstała dzięki włoskiemu mnichowi z Zakonu Kapucynów (od którego to zakonu wzięła się nazwa napoju). Duchownemu Marco d'Aviano nie przypadł do gustu mocny smak kawy i poprosił o dolaniej do niej mleka. Obecnie capuccino to espresso wraz ze spienionym mlekiem o łącznej objętości ok. 150 ml. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Americano

Kawa Americano składa się z espresso dodatkowo rozcieńczonego wodą. Dzięki takiej mieszance uzyskujemy łagodniejszy smak, pobudzając się w tym samym stopniu. Większa objętość oznacza też dłuższy czas delektowania się aromatem napoju. Americano narodziła się we Włoszech na skutek ingerencji obywateli USA, dla których tradycyjne espresso było zbyt mocne. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Latte macchiato

Aby uzyskać latte macchiato, espresso zostaje wlewane do spienionego mleka, a efektem końcowym jest uzyskanie trzech różnych warstw. Na samym dole osiada ciepłe mleko, drugi poziom tworzy espresso, a całość pokrywa pianka. Latte macchiato podaje się w wysokich szklankach o pojemności ok. 250-300 ml.  
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Funkcje DELONGHI ECAM 23.460.S:


System odkamieniania

Nieodłącznym elementem użytkowania każdego sprzętu, jest jego konserwacja, a co się z tym wiąże regularne czyszczenie. Ekspres posiada funkcję odkamieniania, która pozwoli cieszyć się smaczną kawą na długi czas. Dzięki temu ekspres samodzielnie rozpocznie proces odkamieniania, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Funkcja automatycznego czyszczenia

Nieodłącznym następstwem użytkowania każdego sprzętu jest konieczność jego konserwacji, lecz za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia nie będziesz musiał się tym nadmiernie zamartwiać. Funkcja ta pozwoli do minimum ograniczyć zakres czynności związanych z utrzymaniem ekspresu w dobrym stanie, dokładnie myjąc system kawowy. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Ekspres ze spieniaczem mleka

W ekspresach do kawy występują dwa sposoby spieniania mleka. Można to zrobić za pomocą specjalnej dyszy - tu możemy kontrolować spienianie mleka. Druga metoda to po prostu włożenie małego wężyka do kartonu mleka, bądź nalanie go do dedykowanego naczynia. Wtedy urządzenie automatycznie wytwarza piankę, które płynie wprost do filiżanki. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Wyświetlacz LCD

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ten ekspres posiada wbudowany wyświetlacz LCD który w czytelny i przystępny sposób ułatwia przyrządzenie ulubionej kawy. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy


Parzenie wstępne

Jednym ze sposobów na uzyskanie intensywnego aromatu kawy oraz uwolnienie z niej resztek dwutlenku węgla jest zastosowanie preinfuzji, czyli moczenia niewielką ilością wody ziaren kawy, tuż przed właściwym parzeniem. Ten proces pochodzący rodem ze świata baristów możemy zastosować w swoim ekspresie właśnie dzięki systemowi wczesnego zaparzania. 
DELONGHI ECAM 23.460.S - Rodzaj kawy

ID produktu: 1096024622
Nazwa: Ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECAM 23.460.S
Marka: DeLonghi
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Pasuje do modelu: Ciśnieniowe automatyczne z kawą ziarnistą
Typ urządzenia: ciśnieniowy automatyczny
Moc urządzenia: 1450 W
Pojemność zbiornika na kawę w g: 250
Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
Ciśnienie w barach: 15
Regulacja: ilości kawy, mocy kawy, stopnia zmielenia kawy, temperatury wody, wysokości dozownika, twardości wody
Komunikacja urządzenia: mechaniczna
Programy automatyczne: Espresso, Cappuccino, Americano, Latte macchiato
Wbudowany młynek: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Funkcje dodatkowe: wyświetlacz LCD, parzenie wstępne, podświetlenie filiżanek
Funkcje smart: nie
Funkcje urządzenia: system odkamieniania, automatyczne czyszczenie, ze spieniaczem mleka, wyświetlacz LCD, parzenie wstępne
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie
Kolor: srebrny
Kod producenta: 132215395
Głębokość produktu w [mm]: 430
Szerokość produktu [mm]: 238
Wysokość produktu [mm]: 340
Waga [g]: 9000
Wyposażenie: Automatyczny system spieniania mleka LatteCrema – Cappuccino i Caffelatte
Osobiste ustawienia
Funkcja „MOJA KAWA” – możliwość zaprogramowania wybranej ilości kawy
Funkcja STATYSTYKI – możliwość sprawdzenia m.in. liczby zaparzonych kaw, liczby przeprowadzonych procesów odwapniania
Możliwość użycia kawy ziarnistej i mielonej
Możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy przy jednym parzeniu
Nowy, cichy młynek żarnowy, z 13-stopniową regulacją stopnia mielenia
Automatyczne dozowanie ilości kawy i wody
Parzenie wstępne
Regulowana wysokość adaptera do kawy umożliwiająca używanie filiżanek różnej wysokości (od 86 mm do 142 mm)
Podświetlanie filiżanek
Automatyczne włączanie i wyłączanie ekspresu
Automatyczny program oczyszczania i odkamieniania
Programator twardości wody
Filtr do wody
System oszczędzania energii
Sygnalizator dźwiękowy
Wyposażenie: zbiornik na wodę, pojemnik na mleko
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 14724527
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
10
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
3 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
29-09-2022 o godz 05:31 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Świetny! Bardzo prosty w obsłudze, robi przepyszną kawę, idealnie spienia mleko (ma tu trzy ustawienia: bez pianki, średnia pianka i duża pianka). Polecam!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-09-2021 o godz 01:00 przez: dshiota | Zweryfikowany zakup
Very good!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-08-2020 o godz 09:50 przez: Anonim
Ekspres praktycznie bez wad. W dłuższej eksploatacji mogą się pojawić problemy z zaparzaczem ale wymiana uszczelek powinna sprawę unormować. Obudowa zewnętrzna z solidnego plastiku ale zarysowań użytkowych nie da się uniknąć. Jedną z częstszych naprawa jakie się zdarzają w wyniku użytkowanie to: - naprawa dozownika kawy (nie ma on zbyt dużego zakresu jeśli chodzi o szklanki) -wymiana dyszy pokrywy pojemnika na mleko - która zostaje zwykle zabrudzona przez osady mleczne, a w tym przypadku tego modelu to już wymiana całego pojemnika - uszkodzenia użytkowe - zbiornik na wodę, tacka ociekacza, wciśnięty przycisk
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego