Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość (okładka zintegrowana)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Nie rezygnuj z miłości! Tylko ona może uczynić cię szczęśliwym i wolnym!

  • Rozwiń w sobie akceptację i pewność siebie, zbuduj wewnętrzną siłę i poczucie niezależności.
  • Znajdź własną przestrzeń do życia, szczęście i wolność.
  • Poznaj trzy słowa, które zmienią twoje życie: zostań Pozytywną Egoistką!

Każdy, kto przeczyta tę książkę, wejdzie na ścieżkę pozytywnego egoizmu i obierze kurs na miłość! – pisze Dagmara we wstępie. „Egoizm to nie grzech. Kurs na miłość” jest odpowiedzią autorów na to, co pragną dać światu – własną filozofię życia, czyli życie w zgodzie ze sobą.

Poznaj legendę Skalskich…
Osiem lat byli małżeństwem i kochali się jak szaleńcy, o czym wiedzą ci, którzy spotykali się z nimi w ramach warsztatów Projektu Egoistka. Uwielbiani za swą niepokorność, autentyczność i radość życia. Zorganizowali cztery ogólnopolskie kampanie społeczne, ucząc kobiety pozytywnego egoizmu, dotarli do 300 tysięcy Polek, bezpośrednio spotkali się 10 tysiącami kobiet w ramach warsztatów. Stworzyli społeczność pozytywnych egoistek, która liczy ponad 50 tysięcy osób. Pracowali z ciałem, umysłem, sercem i duchem. Przez pięć lat inspirowali do życia autentycznego, a nie automatycznego, do odkrywania własnego potencjału i urzeczywistnienia go. Nie uciekali przed trudnymi pytaniami, nawet wtedy, kiedy stanęli w obliczu śmiertelnej choroby Tomka, nadal byli samodzielni w swoich wyborach. Pozwolili, by doświadczenie choroby i śmierci wzmocniło ich wewnętrznie. W lutym 2015 roku Tomek zmarł w wieku 41 lat na raka. Dagmara wciąż kontynuuje ich wspólne dzieło: Projekt Egoistkę.

"Macie przed sobą niezwykłą książkę. Wspólne dzieło dwóch kochających się osób, których los nie oszczędzał, a które z każdego doświadczenia potrafiły wyciągnąć cenną lekcję, do samego końca będąc przy tym wdzięcznymi, pełnymi miłości i... szczęśliwymi."
Monika Mrozowska, aktorka


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość
Autor: Skalska Dagmara , Skalski Tomasz
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 176
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-09-23
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 19 x 222 x 173
Indeks: 18058482
 
średnia 4,4
5
25
4
7
3
2
2
2
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
24 recenzje
1/5
26-04-2016 o godz 14:42 przez: Monika Pięta
Genialna! Jestem przeszczęśliwa, że poznałam tak prawdziwą i głęboką twórczość Pani Dagmary Skalskiej . Zarówno pierwsza jak i druga część "Pozytywnego egoizmu" pozwala spojrzeć na siebie, swoje emocje i odczucia z zupełnie innej strony. Pokazuje jak ważne i potrzebne jest uczucie miłości- miłości do samego siebie. Po jej przeczytaniu a właściwie od samego początku jej czytania czuje się dziwną, pozytywną, silną, pełną szczęścia moc! Naprawdę jest w niej coś niezwykłego. Właśnie tego potrzebowałam ;) I to poczucie, że każdy z nas osobno jest ważny, potrzebny i wyjątkowy ;) I każdy z nas potrzebuje przestrzeni i wolności do odkrywania samego siebie... Po prostu coś niesamowitego i pięknego. Tyle. Dziękuje!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
18-07-2016 o godz 00:00 przez: Renata Mers
Mądra i wiele uświadamiająca książka. Dzięki niej odkryłam rzeczy o których powinnam była wiedzieć już dawno. Dotychczas myślałam na przykład, że egoizm to coś złego, tymczasem zdrowy egoizm jest potrzebny, a nawet niezbędny. W książce Skalskich znalazłam dużo interesujących wniosków, określeń, ogólnie dużo informacji o tym czym jest zdrowy egoizm. Książka w znaczącym stopniu wpłynęła na moje myślenie i na jakość mojego życia. Nie od razu wszystko, ale pewne zachowanie stopniowo zmieniam, tak więc z przeczytania tej książki wypłynęła dla mnie ważna nauka. Na pewno gra jest warta świeczki.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
24-11-2015 o godz 08:12 przez: Karolina Karwacka
O książce dowiedziałam się z telewizji. Naprawdę warto kupić tą pozycję jeśli chcesz się dowiedzieć jak być zdrową egoistką.
Pozwala to lepiej żyć, lepiej się czuć. Super wskazówki. Egoizm to nie grzech jeśli jest zdrowy, pozytywny. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
29-09-2015 o godz 09:58 przez: Aleksandra Jankowska
Mądra, zabawna, wspierająca i podbudowująca książka. Wbrew pozorom (patrz tytuł) nie propaguje egoizmu.
Autentyczność autorki i autora, którzy wszystko co proponują przepracowali na sobie samych sprawia, że ktoś kto czyta, ma poczucie kontaktu z nimi - z prawdziwymi ludźmi.
Książka opiera się na rzetelnie zdobytej wiedzy. Przemyca przy tym historie z życia autorów, wzmacniając w ten sposób proponowane metody pozytywnych zmian w naszym życiu, jako możliwe do wprowadzenia, efektywne, warte sprawdzenia.
Wszyscy zainteresowani psychologią, coachingiem, dietetyką, jogą - znajdą tam coś dla siebie.
Książka Skalskich:
Bawi lekkością języka pisanego i humorem autorki, autora.
Cieszy oko szatą graficzną, jest wydawniczym cackiem ze względu na jakość papieru i opracowanie całości.
Lecz przede wszystkim skłania do przemyśleń, motywuje do pozytywnych zmian w swoim życiu, do spełniania marzeń.
Inicjuje dążenie do życiowej równowagi oraz do budowania relacji z innymi bez zatracania...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-11-2015 o godz 19:24 przez: anonymous
Recenzja, którą napisałam na lubimyczytać.pl, a którą w dużej części przekopiowała tu Aleksandra Jankowska dotyczyła pierwszej książki Egoizm to nie grzech, wydanej przez autorów w 2014 r. Ta obecnie sprzedawana w empiku Egoizm to nie grzech. Kurs na miłość wydana po śmierci Tomasza Skalskiego w 2015 roku, nie jest taka sama, chociaż też godna polecenia i dobrze się czyta. Tamta miała w sobie dużo zdjęć w tym fot. Dagmary i Tomka, dietetyczne przepisy i ćwiczenia jogi. Charakter nadawało jej połączenie myśli Tomka zaczerpniętej z wielu źródeł religii i nauk oraz energetycznej strefy Dagmary. Nowa dedykowana Tomkowi, nawiązująca do jego myśli, ale pisana po jego śmierci w 2015 r. to książka napisana bardziej z punktu widzenia Dagmary i jakby bardziej dryfująca w stronę nauk buddyzmu. Nie można opisać jej tą samą recenzją. Jednak polecam podobnie jak poprzednią i z zainteresowaniem czekam na dalsze książki z cyklu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-08-2016 o godz 00:00 przez: siraamea
Mądra, ciekawa, lekko napisana, a jednocześnie przekazująca bardzo wiele ważnych treści, tematów, taka jest książka Dagmary i Tomasza Skalskich. Zazwyczaj wszelkiego rodzaju poradniki nie wzbudzają mojego szczególnego entuzjazmu, ale Egoizm to nie grzech bardzo przypadł mi do gustu, zarówno stylem jak i zawartością. Autorzy omawiają różne zagadnienia dotyczące rozwoju osobistego, ich książka w pewien sposób motywuje i zachęca do działania, do pracy nad sobą i rozwijaniem swoich możliwości. Taki poradnik z pewnością przyda się każdemu kto pracuje nad swoją osobowością i chce coś zmienić w życiu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-10-2015 o godz 00:00 przez: tanish
Książka mówi o pozytywnych egoistkach, nie znaczy to jednak, że facet nie może po nią sięgnąć, przeczytać i wynieść z niej czegoś dla siebie i swojego związku. Wręcz przeciwnie, uważam, że książka ta również jest dla mężczyzn a możne nawet powinna być czytana wspólnie przez parę :D. W każdym razie, mi się bardzo podobała. Jest bardzo pozytywna, moim zdaniem wiarygodna i motywująca. Trochę może wyjaśniać pewne mechanizmy, które w związku działają z automatu i nie zastanawiamy się nad nimi, a okazuje się, że jednak powinno się. Pobudziła mnie do pewnych, racze dobrych przemyśleń i zmian.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
23-10-2015 o godz 00:00 przez: viviena
Bardzo pomogła mi ta książka a nawet nie widziałam, że czegoś takiego potrzebowałam. Po lekturze wiele rzeczy poukładało się w mojej głowie a później pomogło mi poukadać nieco inaczej moje życie. Trochę zmian, może nawet nie tak wielkich ani rewolucyjnych znacząco poprawiły moje samopoczucie i moje odkryłam, że jestem znacznie bardziej zadowolona. W sumie nie tylkoja, ogólnie lepiej układa się teraz z moim partnerem. Do tego nie bolała - szybko się czyta i przyjemnie, napisana z dużą dozą humory i na bardzie doświadczeń z życia. Bardzo fajna.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-10-2015 o godz 00:00 przez: Katarzyna Gajewska
Bardzo mądra i życiowa książka, polecam ją, jej przeczytanie przyda się każdemu. Mnie niezwykle zainspirowała, sprawiła, że najpierw zaczęłam zastanawiać się nad swoim życiem, a następnie – zaczęłam dążyłam do zmian. Książka państwa Skalskich jest nie tylko ciekawa i motywująca, lecz także pełna humoru, więc czyta się lekko i przyjemnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-11-2015 o godz 00:00 przez: Astrid
Świetna, mądra książka, przeczytanie jej wiele daje. Na dodatek ma lekki i konkretny styl, dowiedziałam się z niej wielu ważnych rzeczy które przydadzą mi się w różnych życiowych sytuacjach. Naprawdę, cieszę się że trafiłam na tę interesującą pozycję w odpowiednim dla siebie czasie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
16-03-2016 o godz 15:57 przez: misia824
Polecam pomogla mi zrozumieć że pomimo odrzucenia męża i lęku o jego stratę można żyć dalej odrzucając leki bo życie toczy się dalej razem czy osobno. Trzeba zrozumieć że samemu też można dojść na szczyt jeśli się tego bardzo pragnie. Dziękuję serdecznie za tą książkę. Rewelacja
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-09-2015 o godz 07:57 przez: Karolina Karlińska
Książa która nie wskazuje czytelnikowi dosłownie co jest dobre, a co złe, czym w życiu się kierować i jaką drogą podążać. To książka drogowskaz do lepszego poznania siebie, do pokochania siebie. Polecam wszystkim poszukującym szczęścia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-10-2017 o godz 08:03 przez: Małgorzata Gracz
książka która tak bardzo uświadamia że miłość do siebie jest najważniejsza i nie jest to egoizm
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-01-2018 o godz 13:26 przez: Ewa Kuptel
Zmusza do autorefleksji. Ciężko się czyta - zbyt jasny druk. Wieczorami męczy szybko wzrok.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-01-2018 o godz 21:37 przez: Edyta
pozycja konieczna do przeczytania zwłaszcza dla kobiet mających problem z samoakceptacją
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-02-2016 o godz 20:02 przez: Renata Tęcza
Przesyłka jest zgodna z moimi oczekiwaniami. Czas oczekiwania miło mnie zaskoczył.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
11-06-2021 o godz 20:01 przez: Magdalena Łoś
Super książka, tylko mało który facet to taki śpi. Tomasz Skalski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-10-2015 o godz 08:09 przez: Magdalena Klasa
Książka na którą czekałam! Bardzo lekko napisana, taka od serca
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-11-2015 o godz 18:52 przez: martika
Świetna polecam każdemu kto choć raz w życiu czuł się "dziwnie"
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-12-2017 o godz 07:52 przez: Beata Nowak
Polecam każdej kobiecie zainteresowanej rozwojem osobistym.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Żądze Nowakowska Katarzyna
4.8/5
25,48 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Moda Vintage Zawadzka Aleksandra
5/5
27,77 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa To, co najcenniejsze Young Samantha
4.7/5
26,12 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Tylko jedna noc Ryder Jess
4.3/5
23,49 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Nela i tajemnice oceanów Nela
5/5
25,18 zł
42,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Jak to zbudować? Agrawal Roma
5/5
26,35 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Bez powrotu Gray Lisa
4.8/5
23,50 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Femme fatale Nowakowska Katarzyna
4.7/5
23,04 zł
41,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Skandal Nowakowska Katarzyna
4.5/5
21,94 zł
39,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego