E Proszek do Prania Białych i Jasnych Tkanin Kwiat Lotosu z Bali 60pr 3,9kg - Do białych i jasnych tkanin: Kwiat Lotosu z Bali

Marka:

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

E Proszek do Prania Białych i Jasnych Tkanin Aromaterapia: Kwiat Lotosu z Bali na 60 prań 3,9kg. 

E proszek do prania białych tkanin z innowacyjną formułą zawierającą 6 enzymów efektywnie czyści Twoje ubrania. Czyści uporczywe plamy i pozostawia Twoje ubrania świeże przez długi czas. Dodatek zapachowy "Kwiat Lotosu z Bali" nadaje niepowtarzalny zapach Twoim ubraniom.

Marka E oferuje nowoczesne rozwiązania, umożliwiające skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Proszek do prania E działa silnie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność prania. Dzięki swojej unikalnej formule z odpowiednio dobranymi enzymami wnika głęboko we włókna i pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.

 

Sposób użycia:

  1. Włóż pranie do pralki
  2. Wsyp odpowiednią ilość proszku:
  3. Dodaj płyn do płukania
  4. Włącz odpowiedni program prania i naciśnij start!

Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

 

Składniki:

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa.

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:

Proszek do prania tkanin białych we wszystkich typach pralek oraz ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

ID produktu: 1249090582
Nazwa: E Proszek do Prania Białych i Jasnych Tkanin Kwiat Lotosu z Bali 60pr 3,9kg - Do białych i jasnych tkanin: Kwiat Lotosu z Bali
Producent: Henkel
Kod producenta: 9000101369021
Pojemność g/ml: 3900 g
Gwarancja: 24 miesiące
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.

Podobne do ostatnio oglądanego