Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Seria
  • więcej

Kocyki i narzuty niemowlęce

Kocyki i narzuty dla niemowląt to ważne wyposażenie dziecięcej sypialni. Kocyki niemowlęce powinny mieć odpowiedni rozmiar i grubość, muszą też być wykonane z materiałów spełniających surowe normy jakościowe. W naszej ofercie mamy najlepsze kocyki i narzuty w najróżniejszych wzorach i kolorach, będące ciepłym okryciem, ozdobą łóżeczka lub ciekawym tłem do zrobienia maleństwu zdjęcia.

Kocyki dla niemowląt

Małe kocyki niemowlęce mogą być wykonane z różnych materiałów: mikrofibry, weluru, pluszu, bawełny lub włókna bambusowego. Zwolennicy przewiewnych, dzierganych kocyków zwrócą uwagę na bambusowo-bawełniane kocyki Sensillio czy LullaLove. Dla wymagających są kocyki dwustronne, foto-kocyki, ciepłe otulacze, kocyki tkane i dziane – do wyboru.

Więcej niż kocyk – kocyki niemowlęce do zadań specjalnych

Kocyki dwustronne mają po każdej stronie inny wzór, co pozwala szybko zmienić wygląd łóżeczka i urozmaicić otoczenie dziecka. Foto-kocyk lub mata to świetne tło do robienia dziecku zdjęć dokumentujących jego rozwój w pierwszych miesiącach życia. Otulacze dla niemowląt to lekkie, wielofunkcyjne kocyko-pieluszki, najczęściej z muślinu lub tetry, przydatne do wózka i fotelika. Są także kocyki i otulacze z kapturem na główkę dziecka oraz kocyki-przytulanki, w kształcie maskotek, także zestawy kocyk + poduszka, np. polskiej marki MimiNu.

Narzuty dla niemowląt

Narzutki na łóżeczka niemowlęce, na gondolę wózka czy fotelik samochodowy są wykonane z trwałych i bezpiecznych tkanin. Często są bardzo wzorzyste i kolorowe, ponieważ stanowią również element dekoracyjny. Narzuta drukowana w postaci z ulubionej bajki, zwierzątka lub barwne wzory umili czas dziecku i rodzicom.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą kocyków i narzut dla niemowląt i dzieci. Dostępne są najróżniejsze ciepłe i miękkie kocyki bawełniane, bambusowe, pluszowe, dziergane i pikowane. Wybór kolorowych kap pozwoli wybrać odpowiednią narzutę na łóżeczko w każdej dziecięcej sypialni!

więcej