Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Kolor

Osłonki i kremy na brodawki

Kobiety w czasie karmienia piersią często borykają się z różnymi problemami związanymi z laktacją. Należą do nich podrażnienie, ból, a nawet krwawienie brodawek sutkowych oraz trudności maluszka w z chwyceniem piersi i prawidłowym ssaniem. Z pomocą przychodzą osłonki na brodawki, muszle laktacyjne, kompresy żelowe na piersi, kremy i maści na brodawki od znanych i sprawdzonych marek: Medela, Lansinoh, Chicco, Canpol Babies, Nuk, Purelan i wiele innych.

Silikonowe osłonki na piersi

Osłonki laktacyjne na brodawki piersiowe są wykonane z miękkiego silikonu bez smaku i zapachu. Posiadają odpowiednio wyprofilowany kształt, dzięki czemu dopasowują się do kształtu piersi. Nakładki silikonowe na brodawki są dostępne w kilku rozmiarach i różnią się kształtem, np. Medela, Avent. Osłonki na brodawki ułatwiają karmienie dziecka mającego trudności z chwytaniem i ssaniem piersi, w szczególności gdy mama posiada wklęsłe lub płaskie brodawki. Wspomagają leczenie i chronią podrażnione brodawki podczas karmienia.

Muszle laktacyjne

Muszle laktacyjne np. NUK, Medela są wykonane z miękkiego silikonu i pełnia dwie ważne funkcje dla mam karmiących. Jedną z nich jest zbieranie nadmiaru mleka podczas laktacji. Drugą ważną funkcją muszli laktacyjnych jest wspomaganie gojenia oraz ochrona podrażnionych brodawek przed odparzeniem.

Kremy i maści na brodawki sutkowe

Brodawki sutkowe w czasie karmienia piersią wymagają szczególnej pielęgnacji. Kremy na brodawki, balsamy oraz maści łagodzą podrażnienia, nawilżają, natłuszczają i chronią naskórek oraz wspomagają jego regeneracje, a jednocześnie muszą być bezpieczne dla dziecka. Kremy na spękane brodawki np. Chicco zawierają naturalne składniki roślinne np. masło shea, olej ze słodkich migdałów, które nawilżają i regenerują skórę. Maści do pielęgnacji brodawek sutkowych np. Lansinoh, Lanoskin, Medela posiadają w składzie najwyższej jakości, czystą, hypoalergiczną lanolinę, która natłuszcza oraz chroni podrażnione i popękane brodawki.

Osłonki na piersi oraz kremy i maści na brodawki pozwalają na komfortowe karmienie piersią dziecka. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą akcesoriów i kosmetyków pomagających na problemy związane z laktacją i wybierz produkty odpowiadające twoim potrzebom.

więcej