Marka: makaszka usuń

Śpiworki do fotelików

Otulacze do fotelika zapewniają dziecku wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas podroży samochodem. U nas znajdziesz wysokiej jakości kocyki i śpiworki, które sprawdzą się w każdych warunkach. Są to produkty renomowanych marek, m.in. Sensilo, Baby Steps, Babylab, Bellochi, Zaffiro, Lulando czy MiMiNu.

Uniwersalny otulacz do fotelika samochodowego

W naszym sklepie internetowym znajdują się uniwersalne kocyki i śpiworki do fotelików samochodowych, których można również użyć do dziecięcego wózka, nosidełka, łóżeczka, gondoli, bujaka czy sanek. Nie jest więc potrzebny osobny otulacz do fotelika na zimę i lato. Proponowane przez nas produkty są dostosowane do każdej pory roku. Skutecznie chronią przed zimnem, śniegiem czy silnym wiatrem. Dokładnie otulają, utrzymują ciepło oraz gwarantują zachowanie komfortu termicznego. Można również wybrać śpiworek wodoodporny czy z regulowaną osłoną główki dziecka przed silnym nasłonecznieniem.

W naszym asortymencie znaleźć można także śpiworki z możliwością bezpośredniego przypięcia do fotelika czy nosidełka, na co pozwalają otwory na 3-punktowe lub 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą jest szybki i prosty montaż. Otulacz dopasujesz do fotelików i wózków dziecięcych różnych producentów.

Komfortowy śpiworek, kocyk i otulacz do fotelika

Każdy otulacz do fotelika samochodowego z oferty naszego sklepu internetowego powstał z przyjemnych w dotyku, miękkich, wygodnych, wytrzymałych i bezpiecznych dla najmłodszych materiałów. Sporo produktów wyróżnia się ponadto właściwościami antyalergicznymi. Polecane przez nas otulacze i śpiworki do fotelików są wyposażone w zamek błyskawiczny, ciepły kapturek, ściągacze i zapięcia. Mają również wygodną kieszeń na nogi, która umożliwia dziecku swobodne ruchy nóżkami oraz zapobiega zsuwaniu się materiału podczas snu.

Sprawdź naszą ofertę otulaczy, śpiworków i kocyków.

więcej