Oferta empik.com : 49,99 zł

49,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

The 3rd and final book in the "Wool Trilogy", set in a dystopian future. Originally self-published, the first volume was the biggest selling hardback fiction debut of 2013. With appeal to fans of "The Road, The Passage" and "The Hunger Games". 'In one word, terrific.' Kathy Reichs

Tytuł: Dust
Seria: Arrow Books
Autor: Howey Hugh
Wydawca: Random House UK Ltd. , Random House UK Ltd.
Język wydania: english
Ilość stron: 406
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 198 x 130
Indeks: 14668043
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Howey Hugh

Zobacz także

Najczęściej kupowane Solaris Lem Stanislaw
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Dragon Age Gaider David
0/5
44,49 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Shift Howey Hugh
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Frood Roberts Jem
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Flipnosis Dutton Kevin
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Playing Big Mohr Tara
5/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje New York Rutherfurd Edward
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Who Dares Wins Ryan Chris
0/5
49,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.