Zestawy do fondue

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Liczba elementów w komplecie
Materiał
Marka
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Zestawy do founde

Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję oryginalnej przekąski, którą możesz przygotować zarówno na spotkanie towarzyskie, jak i na wspólny wieczór tylko we dwoje. Jedyne, czego do potrzebujesz, to zestaw do founde, który pozwoli Ci rozgrzać i doprowadzić do płynnej konsystencji ser lub czekoladę. Zestaw do founde z podgrzewaczem umożliwi Ci także uświetnienie organizowanych przez Ciebie przyjęć okolicznościowych. W naszej ofercie znajdziesz różne zestawy do founde. Sprawdź, jak wybrać taki, który spełni Twoje oczekiwania.

Czym jest founde?

Founde jest oryginalną przekąską, której korzenie sięgają do XVII-wiecznej Szwajcarii. Tamtejsi górale przygotowywali potrawę składającą się z rozpuszczonych kawałków sera. Dodawali do niego przyprawy i białe wino. Po przygotowaniu w kociołku znajdowała się aromatyczna płynna czy półpłynna substancja, idealna do zamaczania w niej kawałków chleba lub warzyw.

Dzisiaj także i Ty możesz przygotować founde w wersji tradycyjnej – serowej lub skusić się na stworzenie deseru z płynną czekoladą, w której możesz zamoczyć pianki, ciastka czy kawałki owoców.

Jak wybrać zestaw do founde?

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zestawów do founde do użytku domowego.

W skład takiego produktu powinny wchodzić kociołek i stabilny stojak, a także palnik lub podgrzewacz typu tealight, ustawiony bezpośrednio pod kociołkiem. Do zestawu powinny zostać załączone widelczyki do founde lub szpikulce służące do nadziewania i późniejszego namaczania dodatków.

Za pomocą trójzębnych widelców do founde będziesz namaczać kawałki dodatków w serze, a krótsze widelczyki posłużą Ci do namaczania słodkości w płynnej czekoladzie.

Jeśli chcesz przygotować oryginalny deser lub przekąskę sprawdź naszą ofertę i wybierz zestaw do founde dla siebie, lub na prezent.

więcej