Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Cechy dodatkowe
  • więcej
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Średnica (cm)

Półmiski i miski

Serwowanie potraw wymaga wykorzystania różnego rodzaju naczyń. Talerze, półmiski, salaterki, patery – to tylko niektóre spośród z nich. Ważną rolę odgrywają też miski i półmiski. Podasz w nich sałatkę, sosy i dipy, a także pasty, oliwki, czy pikle. Wykorzystuj szklane miski i półmiski tak, jak ci wygodnie - u nas znajdziesz miseczki kuchenne czy służące do serwowania potraw, które przeydadzą się na co dzień i od święta.

Miski miski dla każdego

Półmisek dzielony, szklany, czy ceramiczny? Klasyczne szklane miski na sałatki, a może półmiski z podgrzewaczami? Możesz wybierać spośród setek propozycji naczyń do serwowania z naszej oferty. Zestawy misek z podstawką są też dobrym pomysłem na prezent. Dopasuj wybrane naczynia do aranżacji jadalni, kuchni czy salonu oraz do pozostałych elementów zastawy stołowej, by stworzyć spójną, miłą dla oka kompozycję.

Szeroki wybór misek i półmisków sprawia, że na pewno znajdziesz takie produkty, które będą odpowiednie ze względu na wygląd lub pojemność.

Miski do kuchni

Przy wielu czynnościach wykonywanych w kuchni przydają się miski. Wymieszasz w nich zaczyn na chleb, przygotujesz ciasto, a także pokroisz warzywa, które po dodaniu majonezu stworzą przepyszną, tradycyjną sałatkę. W naszym sklepie znalazły się miski kuchenne plastikowe, metalowe, a także szklane i porcelanowe.

Sprzwdź naszą ofertę i wybierz miski oraz półmiski do swojej kuchni. 

więcej