Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Materiał
Kolor
Liczba zawartych elementów
Wyczyść filtry

Motyw: świąteczny usuń

Typ/rodzaj: obrus usuń

Obrusy świąteczne

Obrus świąteczny to podstawowa dekoracja stołu wigilijnego oraz całego okresu świąt Bożego Narodzenia. Wprowadza do pomieszczenia elegancki, odświętny klimat. Klasyczne obrusy świąteczne są białe i gładkie. W czasie świąt dobrze sprawdzają się również inne barwy, m.in. czerwień, granat czy zieleń.

Piękne obrusy świąteczne

Obrusy świąteczne dostępne w naszym asortymencie powstają z różnych materiałów, w tym poliestru, bawełny, welwetu czy żakardu. Są to produkty różnych marek, m.in. Vipro Group, Wisan czy Eurofirany. Obrusy bożonarodzeniowe mają nadruki w wielu tematycznych motywach, np. bałwanków, mikołajów, świątecznych świec, śnieżynek, gwiazdek, choinek czy reniferów. Producenci zwykle stosują takie wzory w dyskretny sposób, aby nie powodowały efektu przytłoczenia. Można również wybrać obrus świąteczny z napisem Wesołych Świąt, Merry Christmas itp. Niektóre modele są udekorowane haftami i złoceniami. Najbardziej klasyczne obrusy na święta nie mają żadnych zdobień.

Piękne obrusy świąteczne mogą przyjmować różny kształt – owalny, kwadratowy, czy prostokątny. Ważne jest, aby materiał miał gładką fakturę, dobrze układał się na stole i był odporny na gniecenie. Wytrzymałość obrusu podnoszą gładkie krawędzie, które zabezpieczają tkaninę przed strzępieniem. Warto również sprawdzić, czy obrus świąteczny można prać w pralce i jaka temperatura będzie do tego odpowiednia. Niektóre nadają się również do prasowania i suszenia w suszarce bębnowej.

Plamoodporny obrus świąteczny

Plamoodporne obrusy świąteczne mają dodatkową powłokę, która zabezpiecza tkaninę przed powstawaniem trwałych zabrudzeń. Nie wchłania ona brudu ani płynów – w przypadku rozlania napoju na obrus wystarczy zebrać osadzone kropelki za pomocą ręcznika papierowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu można rzadziej zmieniać obrus świąteczny, co pozwala zaoszczędzić czas w okresie częstych rodzinnych spotkań.

Zapoznaj się z naszym asortymentem bożonarodzeniowych obrusów świątecznych i wybierz model odpowiedni na stół w swoim mieszkaniu lub prezent na gwiazdkę dla bliskiej osoby.

więcej