Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej

Świeczki i lampiony świąteczne

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z ciepłem i przyjemnym blaskiem. Dom wypełniony tradycyjnymi zapachami i światłem natychmiast przywoła miłe wspomnienia. W tym wyjątkowym okresie większość domowników pragnie stworzyć we wnętrzach przytulny klimat. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy umieścić w pomieszczeniu dekoracyjny lampion świąteczny lub kolorowe świece zapachowe świąteczne. Te drobiazgi stworzą niezapomnianą atmosferę i dodadzą wnętrzom niezwykłego charakteru. Salon ozdobiony świetlistymi dodatkami rozjaśni każdy zimowy wieczór.  

Zaczarowana latarenka

Świąteczny stół udekorowany lampionem z bożonarodzeniowymi grafikami uświetni wigilijną wieczerzę. Mrugający pomarańczowym płomieniem podgrzewacz znajdujący się w środku nada kolacji magicznego akcentu. Dla miłośników nieco bardziej nowoczesnych rozwiązań ciekawym pomysłem mogą okazać się lampiony świąteczne LED. Mogą one stanowić zarówno pomysłową dekorację domu jak i ogrodu. Dostępne są modele, które po włączeniu uruchamiają świąteczną melodię, a w środku zaczyna padać śnieg. Zasilane bateryjnie urządzenie pozwoli długo cieszyć się blaskiem świątecznej ozdoby.

Świąteczny płomień świecy

Świece zapachowe świąteczne to klasyczny bożonarodzeniowy dodatek. Świeczniki w postaci gwiazdek wyróżnią je na tle innych dekoracji. Kominki z dodatkiem olejku lub wosku wypełnią wnętrze domu przyjemnym aromatem wanilii lub pomarańczy z cynamonem. Ażurowe figurki aniołków, choinek lub świętych Mikołajów mogą stać się ciekawą ozdobą na komodę. Świeczki świąteczne to także niezbędniki bożonarodzeniowych stroików. Można je wykorzystać już w okresie adwentu i zapalać w kolejne niedziele poprzedzające święta. To kalendarz adwentowy w tradycyjnej formie znany od wielu lat.

Święta to niezwykły okres, w którym niewielkie dodatki pomogą urozmaicić wystrój wnętrz. Ciepły płomień jest symbolem spokoju i miłości, które w tym czasie znajdują się na pierwszym miejscu. Świece świąteczne pomogą stworzyć odświętny, ciepły nastrój w każdym pomieszczeniu.

Sprawdź naszą ofertę świątecznych lampionów oraz świec i ożyw swoje otoczenie radosnym, pełnym wdzięku światłem.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o choinkach

Wszystkie artykuły