Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Strefa Design

Skrzynie i organizery

Przechowywanie poduszek ogrodowych, narzędzi do sadzenia kwiatów i innych roślin, a także zastawy stołowej niezbędnej podczas grilla czy przyjęcia na świeżym powietrzu wymaga wykorzystania odpowiednich mebli. Nieocenioną pomoc stanowią przy tym skrzynie i różnego rodzaju organizery.

Skrzynie na różne produkty

Skrzynie ogrodowe wykonywane są z różnorodnych materiałów, np. z modnego technorattanu, który jest odporny na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. To kluczowa cecha takiego produktu, który ma docelowo stać na wolnym powietrzu. Pojemna, estetyczna skrzynia ułatwia przechowywanie różnych przedmiotów w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Przyda się m.in. do schowania poduszek, materaców na leżanki ogrodowe, czy zabawki najmłodszych domowników.

Ciekawą propozycją może być skrzynia ogrodowa z siedziskiem, która łączy w sobie korzyści wynikające z możliwości przechowywania, ale jednocześnie jest też ławką i zapewnia dodatkowe miejsca siedzące. Takie rozwiązanie dwa w jednym może się przydać szczególnie na niewielkich balkonach.

Skrzynia może mieścić w sobie organizer do segregacji odpadów w ogrodzie, ale też półki i haczyki na zastawę stołową. Może to także być barek ogrodowy, sprytnie ukryty we wnętrzu gustownego stolika lub prostej skrzyni.

Jak wybrać skrzynie i organizery do ogrodu?

Meble ogrodowe, w tym skrzynie i organizery, warto dopasować do wyposażenia tarasu czy przestrzeni wypoczynkowej, które już się posiada. Jeśli stoją tam już drewniane ławy i stół, dobrym pomysłem będzie zakup produktu z tego samego lub podobnego materiału.

Istotne przy wyborze skrzyni ogrodowej jest to, jaką ma ona pojemność. Duże, o pojemności 200–300 l, pomieszczą pełny zestaw poduszek na leżaki i krzesła ogrodowe albo ubrania robocze i narzędzia, które są niezbędne w wyposażeniu każdego ogrodnika.

Wybierz skrzynię ogrodową z organizerem, która będzie spełniała twoje oczekiwania. Dopasuj jej rozmiar do wymiarów miejsca, w którym chcesz ją ustawić. Przed zakupem sprawdź, jaką ma pojemność oraz ładowność. Twoja skrzynia dopasowana do mebli ogrodowych będzie się atrakcyjnie z nimi komponować.

więcej