Filtruj
Kategorie

Marka: kemer usuń

Parasole ogrodowe

Parasol ogrodowy, niezależnie od tego, czy mamy mały, czy większy ogród, jest przydatnym elementem wyposażenia zewnętrznego. Poza jego podstawową funkcją, jaką jest ochrona przed słońcem, pełni również inne funkcje, m.in. praktyczne i estetyczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze parasoli ogrodowych?

Najważniejszą rzeczą, jaką należy kierować się przy wyborze parasola, to rozmiar jego czaszy. Bardzo istotną funkcją, którą posiadają parasole ogrodowe, jest też łatwość ich przenoszenia. Dzięki temu można bez większego problemu zmienić jego miejsce w ogrodzie lub zabrać go ze sobą np. na dłuższy wyjazd za miasto.

W zależności od potrzeb można wybrać zarówno parasol na taras z obciążeniem, który sprawdzi się na równej powierzchni, jak i wbijany w ziemię. Wiele modeli posiada możliwość ustawienia pod odpowiednim kątem tak, aby parasol ogrodowy osłaniał przed słońcem o określonej porze dnia. W razie konieczności istnieje możliwość jego szybkiego i bezproblemowego rozłożenia.

Aranżacja miejsca w ogrodzie

Parasole ogrodowe sprawdzą się również w aranżacji miejsca do spożywania posiłków lub wypoczynku w ogrodzie. Ilość dostępnych modeli, kształtów i kolorów ułatwia jego dopasowanie do pozostałych mebli, a tym samym na stworzenie klimatycznego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wieczorne spotkania z przyjaciółmi, samotny wieczór z książką czy wspólne granie w gry planszowe z rodziną – dobrze dobrane parasole ogrodowe umilają spędzanie wolnego czasu poza domem. Skutecznie chronią zarówno przed deszczem, jak i przed zbyt mocnym słońcem.

Parasol ogrodowy duży czy mały? Niezależnie od rozmiaru, każdy z nich sprawdzi się w każdym ogrodzie i pozwoli ochronić się przed różnorodnymi warunkami pogodowymi.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór parasoli do ogrodu – od klasycznych po nowoczesne oraz w różnych wariantach kolorystycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz parasol dla siebie.

więcej