Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Cechy krzesła, fotela
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Fotele i krzesła biurowe

Pracując przy biurku, przebywając w szkole, na uczelni, czy ucząc się, większość czasu w ciągu dnia spędza się w pozycji siedzącej. Postawa ta jednak nie jest naturalna dla ludzkiego kręgosłupa i może go mocno obciążać, powodując ból (np. w odcinku lędźwiowym), czy pogłębiając schorzenia. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiedni komfort siedzenia. Nie bez powodu więc jednym z podstawowych elementów wyposażenia biur, gabinetów, czy pokoi uczniów są odpowiednio wyprofilowane fotele biurowe.

Krzesła biurowe zbudowane są w taki sposób, by zapewnić jak największą wygodę użytkownikom, którzy spędzają na nich długie godziny. Od zwykłych krzeseł różnią się m.in. specjalnie wyprofilowaną konstrukcją, która umożliwia zachowanie odpowiedniej pozycji ciała, czy obecnością (zazwyczaj) regulowanych podłokietników. Dzięki zwykle występujących w nich podporom lędźwiowym oraz możliwości regulacji wysokość siedziska krzesła obrotowe mogą być dopasowane zarówno do kręgosłupa siedzącego, jak i do wysokości jego biurka.

W naszej ofercie można znaleźć fotele biurowe renomowanych marek, takich jak Zakito, vidaXL, Jumi, Huzaro, czy Sofotel. Można także wybierać spośród modeli wykonanych z różnych materiałów, np. tapicerowanych, ze skóry ekologicznej, siatki, tkaniny, a także w różnej kolorystyce. Dzięki temu z łatwością dopasuje się wybrany model do dowolnego wystroju wnętrza.

Fotele biurowe ergonomiczne

Jednym z rodzajów krzeseł biurowych, przypominających nieco budową i finkcjonalnością fotele gamingowe, są fotele ergonomiczne. Od zwykłych krzeseł obrotowych różnią się rozmiarem, wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami m.in. specjalnie wyprofilowanymi oparciami, które zazwyczaj posiadają podpory lędźwiowe, regulowanymi podłokietnikami, zagłówkami, możliwością opuszczania oparcia, czy specjalnym siedziskiem w kształcie litery „W”. Wszystkie te cechy sprawiają, że biurowe fotele ergonomiczne są nie tylko wygodne, ale również nie powodują bólu pleców, czy miednicy.

Dodatkową zaletą krzeseł ergonomicznych jest materiał, z jakiego są one wykonywane. Zazwyczaj oparcia pokryte są „oddychającą” siatką, która pozwala na przepływ powietrza między meblem a plecami użytkującego.

Krzesła obrotowe dla dzieci

W naszej ofercie dostępne są także krzesła biurkowe dla dzieci. Są to m.in. modele z trapezowym siedziskiem, z lub bez podłokietników, z możliwością regulacji podstawy, oparcia oraz wysokości fotela bądź proste, specjalnie wyprofilowane fotele dziecięce. Można wybierać także warianty w różnych kolorach oraz motywach.

Fotele młodziezowe oraz krzesła obrotowe dla dzieci będą także dobrym pomysłem na prezent

Jeśli szukasz wyposażenia do biura, domowego gabinetu, czy pokoju nastolatka, to koniecznie sprawdź naszą ofertę mebli biurowych. Wybieraj spośród setek funkcjonalnych i wygodnych krzeseł obrotowych, foteli gamingowych, czy krzeseł biurkowych dla dzieci.

więcej