Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Rodzaj legowiska
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kształt
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Legowiska dla kotów

W tej kategorii znajdują się legowiska dla kotów różnych marek, w tym VidaXL, Trixie, Kerbl, Flamingo czy Canadian Cat. Są to produkty m.in. w postaci kojca, maty, kanapy, pontonu, materaca, budki, domku, kosza, namiotu, trampoliny czy hamaka. Posłania dla kotów powstają zazwyczaj z poliestru, pluszu, filcu, wikliny, drewna lub plastiku. Często mają dodatkowe zdobienia, np. w postaci uszu kota.

Legowisko dla kota – z myślą o komforcie i bezpieczeństwie

Legowiska dla kotów zapewniają czworonogom poczucie bezpieczeństwa oraz komfort termiczny. Zapobiegają zarówno przegrzaniu, jak i wyziębieniu ich ciała. Kot może dzięki nim poczuć przyjemne ciepło i wygodnie wypocząć. Wielu producentów wyposaża swoje modele w wygodny i stabilny system montażu, np. na kaloryferze, ramie okiennej, ścianie czy parapecie.

Wysokiej jakości posłanie dla kota jest także odporne na odkształcenia, zadrapania kocimi pazurkami i zabrudzenia. Niektóre modele mają właściwości antyalergiczne, antypoślizgowe czy chłodzące. Legowisko dla kotów może być też wyposażone w specjalny system wentylacji.

Zewnętrzne legowiska dla kota

Można kupić legowisko dla kota, które dobrze sprawdza się do używania w ogrodzie, na tarasie czy w altanie ogrodowej. Produkty przeznaczone do tego celu wykazują odporność na różne warunki atmosferyczne, w tym silny wiatr, wilgoć, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Najczęściej są zamykane na daszek lub za pomocą klapki, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Niektóre legowiska dla kota mają dołączony uchwyt, dzięki któremu można łatwo zabrać je ze sobą w podróż.

Ciepłe i higieniczne posłanie dla kota

Posłania dla kota są miękkie i wygodne. Często w zestawie znajduje się materac, zdejmowany pokrowiec i poduszka. Najczęściej produkty takie są odporne na zapadanie się i odkształcenia. Pozwalają bez trudu utrzymać higienę. Ważne jest, aby posłanie dla kota można było łatwo wyczyścić, wyprać w pralce oraz wysuszyć.

Porównaj legowiska dla kotów, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu. Wybierz model, który najbardziej przypadnie ci do gustu i zapewni komfort twojemu kotu.

więcej