Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
Moc urządzenia
  • więcej
Poziom hałasu w dB
Prędkość obrotowa
  • więcej
Liczba biegów
Liczba akumulatorów
Pojemność akumulatora
  • więcej
Uchwyt wiertarski
Rodzaj silnika
Typ akumulatora
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Wyczyść filtry

Marka: makita usuń

Wiertarki Makita

Japońska marka Makita to uznany producent wysokiej jakości elektronarzędzi, w tym wiertarek amatorskich przeznaczonych do użytku domowego oraz wiertarek profesjonalnych dla osób, które zawodowo zajmują się pracami budowlano-remontowymi. 

Wiertarki Makita – doskonała jakość i nieprzeciętna funkcjonalność

Wiertarki Makita to solidne i wytrzymałe sprzęty wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sprawdzają się w rozmaitych, często wyspecjalizowanych i wymagających pracach projektowych związanych z budownictwem, czy ciesielstwem. Urządzenia Makita są niezwykle wydajne i odporne na wysokie obciążenia, a profesjonalne modele przetrwają nawet najdłuższe cykle pracy bez ryzyka nieprzewidzianych awarii. Zaletą urządzeń Makita jest również ich ergonomiczna konstrukcja, która czyni pracę łatwiejszą i jeszcze bardziej wydajną. 

Wiertarki Makita – udarowe i klasyczne

W asortymencie marki Makita dostępne są wiertarki klasyczne przeznaczone do drobnych napraw i remontów domowych, takich, jak wiercenie otworów w drewnie, metalu, plastiku, czy ścianie działowej. Wiertarki Makita umożliwiają na przykład samodzielnie złożyć drewniane meble lub przymocować obrazki do ściany.  

Wiertarki Makita udarowe to sprzęty do zadań specjalnych i wiercenia otworów w najtwardszych materiałach takich, jak beton, cegła, kamień, czy płyta ceramiczna. Tego typu urządzenia wykorzystywane są głównie w profesjonalnych pracach budowlanych, gdzie potrzebne jest przeprowadzenie przewodów lub zawieszenie ciężkich konstrukcji na ścianie.

Wiertarki Makita – akumulatorowe i sieciowe 

Producent Makita posiada w swojej ofercie zarówno wiertarki akumulatorowe, jaki i sprzęty wymagające podłączenia do sieci elektrycznej. Wiertarki sieciowe Makita zwykle cechują się wyższą mocą, a stały dostęp do prądu gwarantuje nieprzerwaną i wydajną pracę. Wiertarka Makita akumulatorowa odznacza się za to bardziej kompaktową konstrukcją, wysoką mobilnością i możliwością pracy w nawet najtrudniej dostępnych przestrzeniach. Należy jednak pamiętać, że bateria w wiertarkach akumulatorowych Makita wymaga systematycznego ładowania.

więcej

Wiertarki i wiertarkowkrętarki

najczęściej zadawane pytania