Divergent Trilogy. Volume 2. Insurgent (okładka miękka)

Oferta Libristo : 40,23 zł

40,23 zł
dostawa 8,99 zł
Wysyłka w 2 tygodnie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 77,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

The next big thing in dystopian fiction, this thrilling new series takes readers on an emotional journey of suspense, honesty and innocence, as young love finds its way in a futuristic society. For fans of "The Hunger Games", "Matched", and "Blood Red Road". 'It will be a long time before I quit thinking about this haunting vision of the future' James Dashner, author of "The Maze Runner"

Tytuł: Divergent Trilogy. Volume 2. Insurgent
Autor: Roth Veronica
Wydawca: Harper Collins Publishers
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 525
Data premiery: 2013-11-21
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary [mm]: 38 x 195 x 128
Indeks: 14740022
 
średnia 5
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
10-11-2014 o godz 21:41 U1 dodał recenzję:
Czytałam w drodze do pracy z wypiekami na twarzy - nie mogłam doczekać się końca a gdy już skończyłam natychmiast kupiłam kolejną część
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

O autorze: Veronica Roth

Veronica Roth to urodzona w 1988 roku amerykańska powieściopisarka oraz nowelistka, która popularność zdobyła napisanym jeszcze podczas studiów cyklem "Niezgodna" - porównywanym przez wielu do "Igrzysk śmierci" Suzanne Collins. Cykl "Niezgodna" został nagrodzony m.in. wyróżnieniem Goodreads 2011 Choice oraz Best of 2012 w kategorii "młodzieżowa powieść fantasy i science-fiction". Prywatnie żona fotografa Nelsona Fitcha. Obecnie mieszka w Chicago.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Kubuś i Przyjaciele. Opowieści na dobranoc Opracowanie zbiorowe
4.2/5
33,49 zł
44,99 zł
31,81 zł
Inne z tego wydawnictwa Bing. Koloruj i naklejaj Żmichowska Beata
4/5
8,99 zł
9,99 zł
8,54 zł
Inne z tego wydawnictwa Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami Opracowanie zbiorowe
4.5/5
27,19 zł
36,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ścigana Gerritsen Tess
3.7/5
23,87 zł
36,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Maszyny 1. Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta Opracowanie zbiorowe
5/5
16,23 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Masza i Niedźwiedź. Biblioteka Bajek Opracowanie zbiorowe
3.3/5
29,20 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Disney Junior. Bajki 5 minut przed snem Opracowanie zbiorowe
0/5
31,86 zł
36,99 zł
31,34 zł
Inne z tego wydawnictwa Lilah Roberts Nora
5/5
22,57 zł
34,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.